Zajęcia ,,Mama i Ja"

DRODZY RODZICE! NASZE ZAJĘCIA TRWAJĄ DO KOŃCA MAJA 2019!

 

OD SIERPNIA 2019 PROWADZIMY NOWY NABÓR NA ZAJĘCIA GRUPY PRZEDPOŁUDNIOWEJ ORAZ POPOŁUDNIOWEJ!

Osoby chętne na uczestnictwo w zajęciach prosimy o kontakt pod nr 698-730-047 lub 697-905-011 oraz przez formularz w zakładce ,,KONTAKT".

 

Są to zajęcia dla dzieci w wieku od 1,5 do 3 lat. Odbywają się w specjalnej sali wyposażonej w zabawki i pomoce przystosowane do wieku dzieci. Na zajęciach jest dużo zabawy z ruchem i muzyką. Zajęcia mają na celu ogólny rozwój dziecka i naukę wspólnej zabawy. W czasie zajęć wykorzystujemy elementy sensoplastyki, czyli lepienie i wygniatanie mas oraz ciastolin. Wprowadzamy malowanie paluszkami, jak również zabawę różnymi fakturami, pobudzającymi rozwój małej motoryki odpowiedzialnej za rozwój mowy dziecka. Dodatkowo wzbogacamy nasze zajęcia dla Maluszków zajęciami ruchowymi opartymi na  Metodzie Ruchu Rozwijającego oraz elementami integracji sensorycznej.

Zajęcia trwają 90 minut i podzielone są na 15 minutowe bloki tematyczne. W trakcie zajęć jest przerwana na małe co nie co,czyli przekąskę. Na zajęcia przynosimy obuwie na zmianę i dobry humor. Zapraszamy 2 razy w tygodniu. Rodzice są z dziećmi w czasie trwania zajęć.