INTEGRACJA SENSORYCZNA

OD SIERPNIA 2019 PROWADZIMY  NABÓR NA ZAJĘCIA!

Informacje o zajeciach pod numerem 698-730-047. Zapisy  przez formularz w zakładce ,,KONTAKT".

Zapraszamy na nasze nowe zajęcia dla dzieci z elementami integracji sensorycznej. Zajęcia odbywają się w formie grupowej (do 6 osób) i indywidualne (tylko z jednym dzieckiem). Zajęcia prowadzi dyplomowana terapeutka integracji sensorycznej.

Czas trwania zajęć to 60 minut-zajęcia grupowe  i 45 minut-zajęcia indywidualne.

Zajęcia polegają na zabawie w specjalnej sali wyposażonej w sprzęt i zabawki do integracji sensorycznej. Dzieci w formie wspólnej zabawy rozwijają małą i dużą motorykę oraz  zmysły. Każde zajęcia  nastawione są  na stymulacje i rozwój takich  zmysłów jak: wzrok,słuch,dotyk,smak,węch oraz rozwijają czucie głębokie, odczuwanie grawitacji - równowagi, świadomości własnego ciała i orientacji w przestrzeni. W trakcie zajęć wykorzystywane są również elementy metody Weroniki Sherborne, czyli aktywne  zabawy ruchowe rozwijające ogólną sprawność i koncentrację. Zajęcia grupowe skierowane są do wszystkich dzieci-tych bardzo aktywnych i tych, które mają z tym problem, a także do dzieci nieśmiałych i mających problem z koordynacją ruchową.

Zajęcia mają charakter 3 stopniowy:

-Jesień ( wrzesień,październik , listopad),

-Zima (grudzień,styczeń,luty),

-Wiosna(marzec,kwiecień, maj).

Każdy stopień trwa 3 miesiące.

Więcej informacji na temat zajęć otrzymają Państwo pod numerem 698 730 047.

Pierwsze zajęcia są bezpłatne!


Zajęcia indywidualne są skierowane do dzieci,  u których stwierdzono zaburzenia integracji sensorycznej, mają diagnozę i zalecenia do zajęć .W przypadku braku aktualnej diagnozy przed rozpoczęciem terapii dziecko będzie uczestniczyło w zajęciach na zasadzie obserwacji w celu zdiagnozowania zaburzeń i ustalenia programu terapii. Okres zajęć w formie obserwacji to min 5 godzin .

Więcej informacji pod numerem 698-730-047.

Zajęcia indywidualne odbywać sie będą w poniedziałki (możliwość uczestnictwa między 10.00 a 18.00).

Zajecia grupowe odbywać się będą w środy w godz. 11.30-12.30 (dla dzieci w wieku 3-5 lat) oraz w piątki w godz. 11.30-12.30 (dla dzieci w wieku 6-9 lat).

Cena za zajęcia:

-180zł/mc (2 razy w tygodniu)

-120zł/mc (raz w tygodniu)

-jednorazowe zajęcia (grupowe)-30zł

-indywidualne zajęcia-60zł