Półkolonia "Aktywne Dzieciaki"
SALA ZABAW NINJA PARK, ul. Struga 60c, Radom

Drodzy Rodzice ! Wakacje 2020 będą inne niż do tej pory, ale czy to znaczy że mają być mniej ciekawe? My zrobimy  wszystko żeby były wyjątkowe!. Kwarantanna wszystkim dała się we znaki a najbardziej dzieciom, pozbawionym kontaktu z rówieśnikami, postaramy się aby nagromadzona energia znalazła zdrowy i kreatywny upust w trakcie półkolonii. Od lat zajmujemy się organizowaniem wypoczynku wakacyjnego dla dzieci i młodzieży w tym roku oprócz doświadczenia dołożymy wszelkich starań żeby dostosować się do wymagań Ministerstwa Zdrowia i Ministerstwa  Edukacji  dotyczących bezpieczeństwa dzieci w trakcie wypoczynku zorganizowanego. Proponujemy sprawdzone i bezpieczne miejsce w naszej sali zabaw w "Ninja Park". Półkolonia będzie odbywała się w małych grupach. W programie będziemy zwracali uwagę dzieciom na częste mycie i dezynfekowanie rąk. Zapraszamy do udziału w półkolonii i mamy nadzieję że staniemy na wysokości zadania i nasi najwspanialsi mali klienci wrócą szczęśliwi, wypoczęci i zdrowi. Zapewniamy higieniczne warunki i środki do dezynfekcji.

Półkolonie ,,Aktywne Dzieciaki" to oferta dla ciekawskich i aktywnych dzieci w wieku od 6 do 12 lat. W tym roku ze względu na bezpieczeństwo korzystamy z kateringu przygotowanego przez firmę " Bar Kubuś", dzieci będą otrzymywały posiłki w opakowaniach jednorazowych! Ze względu na sytuację wyjątkową możemy być zmuszeni do zastąpienia planowanych wycieczek autokarowych, zajęciami i wyjściami na terenie miasta, dlatego podajemy również program alternatywy.

Przez cały turnus (czyli 10 dni) będziemy zwiedzać różne ciekawe miejsca m.in: Centrum Nauki ,,Da Vinci", Królewskie Źródła w Puszczy Kozienickiej, Muzeum Wsi Radomskiej, ,,Krainę Dinozaurów" w Bałtowie. Wszystkie wycieczki  to nowe przygody  i zdobyte odznaki: tropiciela przygód, odkrywcy, wędrowcy.
Każdy dzień półkolonii przyniesie nowe doświadczenia i niezapomniane chwile. Natomiast czas między wyjazdami wypełnimy wyjściem do kina, wizytą w manufakturze słodyczy czy zabawą w sali Ninja Park. Nasze wieloletnie  doświadczenie w organizowaniu połkolonii dla dzieci jest gwarancją fajnych i bezpiecznych wakacji.

Nad całością czuwa kierownik turnusu. Nasza kadra posiada kwalifikacje pedagogiczne, a każda półkolonia jest zgłaszana do Kuratorium Oświaty.

Zajęcia odbywać się będą w sali zabaw NINJA PARK, OPIEKA W GODZINACH 7.00 - 17.00.
W trakcie trwania półkolonii dzieci otrzymują śniadanie, obiad i podwieczorek. W cenie półkolonii jest: całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, podwieczorek), wycieczki, materiały do realizacji programu, opieka wykwalifikowanej kadry (1 opiekun na 15 dzieci i kierownik turnusu), ubezpieczenie NNW 10.000 zł.


Program półkolonii Aktywne Dzieciaki:

- zbiórka od 7.00 do 8.30 w sali zabaw Park Ninja, ul. Struga 60c,
- śniadanie o 9.00 w sali zabaw Ninja Park ul. Struga 60c,
- obiad o 13.00 w sali Ninja Park, ul. Struga 60c,
- podwieczorek o 15.00  w sali zabaw Ninja Park,
- odbiór dzieci do godz.17.00.

Dzień 1

Po śniadaniu: Zapoznanie dzieci z zasadami higieny i bezpieczeństwa, czyli zachowanie odległości, mycie rąk, dezynfekowanie rąk, kontakt bezdotykowy itd. Zajęcia integracyjne, zapoznanie dzieci z regulaminem. Zajęcia w Pracowni Małego Geniusza (przygotowanie kolorowej ciastoliny i slime)
Po obiedzie: Spacer do parku Leśniczówka - zabawa terenowa "Podchody".

Dzień 2

Po śniadaniu: Wycieczka do Bałtowa ewentualnie zamiast wyjazdu do Bałtowa, zajęcia " Mali detektywi" czyli poznajemy techniki detektywistyczne i tropimy wymyślone historie! Poznamy atrament sympatyczny, co to jest dedukcja i alibi i tropienie śladów. Stworzymy również portret pamięciowy strasznego i ponurego złodzieja skarpetek. Zabawa w sali zabaw.

Dzień 3

Po śniadaniu: "Dzień Małego Malarza" - plener malarski  w parku Leśniczówka.

Po obiedzie: Wystawa prac plastycznych wykonanych w czasie pleneru...nagrody dla wybitnych dzieł i zabawy animacyjne.

Dzień 4

Po śniadaniu: Olimpiada na wesoło w Leśniczówce, czyli dyscypliny sportowe "Nie z tej ziemi".

Po obiedzie: Zabawa w Ninja Parku oraz kosmiczne historie i kalambury.

Dzień 5

Spędzimy dzień w Muzeum Wsi Radomskiej  ( Rodzice przywożą dzieci do muzeum i odbierają z muzeum) a tam czekają na nas: spacer do zagrody ze zwierzętami, zabawa w małej wiosce, lekcja muzealna, podchody i ognisko z kiełbaskami.

Dzień 6

Po śniadaniu: Zajęcia w laboratorium Szalonego Naukowca eksperymenty naukowe.

Po obiedzie: Poszukiwanie ukrytych listów z zadaniami w Leśniczówce.

Dzień 7

Po śniadaniu: Wycieczka do Centrum Naukowego Da Vinci lub wyjście do kina.

Po obiedzie: "Mam talent " - pokazy umiejętności i talentów naszych półkolonistów.

Dzień 8

Po śniadaniu: Wizyta w Manufakturze Słodyczy.

Po obiedzie: Zajęcia kulinarne "Master Szef" w sali zabaw.

Dzień 9

Po śniadaniu: Wycieczka do Królewskich Źródeł albo " Gwiazdy i Gwiazdorzy" czyli zajęcia teatralno-filmowe (wymyślamy scenariusz, tworzymy postacie, stroje i robimy filmiki!

Po obiedzie: " Lato w słoiku " czyli pamiątkowe dzieło zamknięte w słoiczku.

Dzień 10

Po śniadaniu: Poszukiwania pirackiego skarbu w parku Leśniczówka.

Po obiedzie: Dyskoteka Kapitana Jacka w stylu pirackim oczywiście z animacjami prosto z Czarnej Perły!

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu w zależności od warunków atmosferycznych lub innych powodów.


TERMINY TURNUSÓW:

I turnus - 29.06. - 10.07. 2020
II turnus - 13.07. - 24.07.2020
III turnus - 27.07. - 07.08.2020
IV turnus - 10.08. - 21.08.2020

Cena za turnus wynosi 950 zł. W przypadku rodzeństwa na drugie dziecko obowiazuje zniżka 100zł.

W cenie zapewniamy:

  • klimatyzowana sala
  • pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, podwieczorek w opakowaniach jednorazowych)
  • opieka wykwalifikowanej kadry w godzinach 7.00-17.00
  • zróżnicowany plan zajęć (codziennie inne atrakcje)
  • wycieczki wyjazdowe: Centrum Nauki ,,Da Vinci", Królewskie Źródła, Muzeum Wsi Radomskiej, JuraPark Bałtów - Bałtowski Kompleks Turystyczny - Park Dinozaurów (ze względu na wyjątkową sytuację podajemy również program alternatywny)
  • przejazd autokarem (dotyczy wycieczek)
  • wyjścia do kina, manufaktury słodyczy
  • materiały do zajęć
  • bilety wstępu (w przypadku wycieczek i wyjść)
  • ubezpieczenie NNW

UWAGA! Dla dzieci ze specjalnymi potrzebami żywieniowymi istnieje możliwość wykupienia diety bezglutenowej lub innej za dodatkową opłatą w wysokości 100zł za turnus.

Warunkiem zapisania na listę uczestników jest wypełnienie formularza kontaktowego, wypełnienie dokumentów kolonijnych i wpłata zaliczki w kwocie 200 zł na konto BGŻ 19 1600 1462 1817 4458 3000 0001 Studio Edukacji i Organizacji Imprez. Dokumenty kolonijne znajdują się w zakładce lato/zima na półstronie do wyboru półkolonie, kolonie, obozy w niebieskich polach na górze: umowa (2 egzemplarze), karta kwalfikacyjna, warunki uczestnictwa (2 egzemplarze). Dokumenty trzeba pobrać i podpisać. Przyjmujemy dokumenty tylko w formie elektronicznej czyli skan wysłany na maila.

,,Pinezka", pozostała kwotę należy wpłacić do 30.06.2019 ( Można dokonywać wpłat ratalnie po uzgodnieniu z organizatorem). Prosimy o wpłacenie zaliczki w ciągu 7 dni od przesłania do nas formularza zgłoszeniowego. W przeciwnym razie dziecko moze zostać skreślone z listy uczestników.
Dokonując wpłaty na konto należy przy każdym przelewie wpisywać IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA, rodzaj kolonii lub półkolonii, turnus (numer i data), np: Anna Kowalska, półkolonia MWR turnus I (25.06-06.07). Po dokonaniu płatności (zaliczki oraz wpłaty końcowej) należy wysłać potwierdzenie transakcji na adres biuro@pinezka.edu.pl.

DO ODBIORU DZIECKA PRZEZ OSOBĘ TRZECIĄ (DZIADKÓW, ZNAJOMYCH ITP.)KONIECZNE JEST UPOWAŻNIENIE PISEMNE! W PRZYPADKU BRAKU TAKIEGO DOKUMENTU WYCHOWAWCA MOŻE ODMÓWIĆ WYDANIA DZIECKA!

INFORMACJA DOTYCZĄCA FAKTURY ZA WYPOCZYNEK DZIECKA-PROSIMY O PRZESYŁANIE ZAPOTRZEBOWANIA NA FAKTURĘ DROGĄ MAILOWĄ (e-mail: biuro@pinezka.edu.pl). W MAILU NALEŻY PODAĆ DANE OSOBY, NA KTÓRĄ MA BYĆ WYSTAWIONA FAKTURA ORAZ JEJ TREŚĆ. CZAS OCZEKIWANIA NA FAKTURĘ-DO 7 DNI. FAKTURĘ WYSTAWIAMY TYLKO I WYŁĄCZNIE W CIĄGU MIESIĄCA OD UDZIAŁU DZIECKA W WYPOCZYNKU. UWAGA! ABY ORZYMAĆ FAKTURĘ POTRZEBNE SĄ PARAGONY, KTÓRE OTRZYMALIŚĆIE PAŃSTWO PRZY WPŁACIE GOTÓWKOWEJ.

Dzieci, które przyjmują regularnie leki, zobowiązane są posiadać informację od lekarza o sposobie ich przyjmowania. Rodzice na życzenie mogą otrzymać fakturę oraz zaświadczenie o zgłoszeniu wypoczynku w Kuratorium w formie pisemnej do odbioru w biurze Pinezki.

W PRZYPADKU NIEZEBRANIA 50%  UCZESTNIKÓW TURNUSU, ORGANIZATOR ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO ODWOŁANIA TURNUSU. RODZICE ZAPISANYCH DZIECI ZOSTANĄ O TYM POINFORMOWANI TELEFONICZNIE .

Więcej informacji pod numerem:
698 730 047 Małgorzata Kłosiewicz
697 905 011  Biuro Pinezka / nr kontaktowy w sprawie półkolonii

KONTAKT TELEFONICZNY WYŁĄCZNIE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZ. 10.00-18.00! BIURO CZYNNE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZ. 15.00-17.00!


 

FORMULARZ ZGŁOSZENIA

ZOBACZ ZDJĘCIA Z POPRZEDNIEJ KOLONII