Półkolonia "Tropiciele zagadek"
Muzeum Wsi Radomskiej

Laboratorium Dziadka Antoniego

DRODZY RODZICE! PROSIMY O WPŁACANIE POZOSTAŁEJ KWOTY ZA PÓŁKOLONIĘ NA 14 DNI PRZED ROZPOCZĘCIEM TURNUSU!

PIERWSZEGO DNIA PÓŁKOLONII PROSIMY O PRZYPROWADZANIE DZIECI OD GODZ. 7.00 DO 8.00 (PARKING PRZY UL. STAWOWEJ). PROSIMY O PUNKTUALNE PRZYBYCIE! ODBIÓR DZIECI DO GODZINY 17.00.

 

                      ZASADY KORZYSTANIA Z PARKINGU PRZY UL. STAWOWEJ (WJAZD I WYJAZD JEST BEZPŁATNY!)

 

KROK 1: PRZY SZLABANIE NALEŻY POBRAĆ BILET I WJECHAĆ NA TEREN PARKINGU. BILET ZACHOWUJEMY.

KROK 2: PRZYPROWADZAMY DZIECKO LUB ODBIERAMY(AMFITEATR, SALA EDUKACYJNA). MAMY NA TO 15 MINUT.

KROK 3: WYJEZDŻAMY Z PARKINGU DRUGĄ BRAMĄ I WKŁADAMY BILET DO CZYTNIKA (W PRZYPADKU PRZEKROCZENIA LIMITU CZASOWEGO ZGŁASZAMY SIĘ DO OCHRONY W CELU URUCHOMIENIA SZLABANU W BRAMIE WYJAZDOWEJ

UWAGA! BILET POBIERAMY PRZY KAŻDYM WJEŹDZIE NA TEREN PARKINGU MUZEUM!

 

Muzeum Wsi Radomskiej: Tropiciele Zagadek to oferta  przeznaczona dla dzieci w wieku od 5 do 10 lat. W tym roku naszych Tropicieli Zagadek zapraszamy do tajemniczego laboratorium Dziadka Antoniego, gdzie nauczymy się zbierać lecznicze zioła i poznamy ich zastosowanie w medycynie ludowej. Wykonamy również naturalne mydełka i kulki zapachowe do kąpieli.
Nauczymy się robić kolorowe slime i ciastoliny, czyli to co dzieci lubią najbardziej. Każdy uczestnik otrzyma pamiętnik z wakacji i pinezkową wakacyjną czapeczkę. Czeka nas oczywiście przygoda z poszukiwaniem tajemniczej skrzyni ze skarbem dziadka Antoniego, podchody w terenie, nauka robienia wielkich baniek mydlanych i skręcania balonów oraz  dzień Małego Mistrza Kuchni, czyli deserowe  popisy kulinarne. Tradycyjnie nie zabraknie także ogniska  z kiełbaskami, malowania w terenie oraz zabaw  podwórkowych z  dawnych czasów,  kiedy nie było smartfonów. Ponadto wiele innych ciekawych zajęć, z których znane są pinezkowe półkolonie. Dodatkiem do arcyciekawego programu jest pyszne jedzonko, które gotują dla nas Panie z firmy "Kubuś".
I jeszcze HIT-zabawa w małej, drewnianej wiosce (nowy plac zabaw dla dzieci w Muzeum Wsi Radomskiej)

Pobyt dzieci na terenie MWR od godz.7.00-17.00. Opiekunowie przywożą dzieci do muzeum do godziny 8.30 we własnym zakresie  i sami odbierają do godz.17.00. W przypadku, gdy dziecko odbiera inna osoba niż rodzic konieczne jest upoważnienie pisemne wystawione przez rodzica z danymi osoby upoważnionej. Na półkolonie należy zabrać obuwie na zmianę i wygodne ubranie dostosowane do pogody oraz nakrycie głowy.
W cenie półkolonii jest całodzienne wyżywienie ( śniadanie, obiad, podwieczorek), opieka wykwalifikowanej kadry - 1 opiekun na 15 dzieci i kierownik turnusu, materiały do zajęć, 2 lekcje muzealne, ubezpieczenie NNW 10.000zł. Na zakończenie półkolonii dzieci otrzymają dyplom- certyfikat pradziadka i gadżet Pinezki.

 

TERMINY TURNUSÓW:

I turnus - 24.06 - 05.07.2019- BRAK MIEJSC
II turnus - 08.07 - 19.07.2019-BRAK MIEJSC
III turnus - 22.07 - 02.08.2019-BRAK MIEJSC!
IV turnus - 05.08 - 16.08.2019-BRAK MIEJSC!

 

Cena za turnus wynosi 720zł. Wyjątkiem jest turnus IV, którego cena wynosi 680zł (w przypadku rodzeństwa na drugie dziecko obowiązuje zniżka -5%). Istnieje możliwość zapisania dziecka na jeden tydzień turnusu w cenie 400zł.

Cena za drugi tydzień IV turnusu wynosi 380 zł.

W cenie zapewniamy:

  • dużą sala z wyjściem na taras
  • ognisko, dwie lekcje muzealne
  • pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, podwieczorek)
  • opieka wykwalifikowanej kadry w godzinach 7.00-17.00
  • zróżnicowany plan zajęć (codziennie inne atrakcje)
  • materiały do zajęć
  • ubezpieczenie NNW
  • NOWOŚĆ! pinezkowy gadżet-czapeczka!

     

Warunkiem zapisania na listę uczestników jest wypełnienie formularza kontaktowego, wypełnienie dokumentów kolonijnych i wpłata zaliczki w kwocie 200 zł na konto BGŻ 19 1600 1462 1817 4458 3000 0001 Studio Edukacji i Organizacji Imprez ,,Pinezka". ( Mozna dokonywać wpłat ratalnie po uzgodnieniu z organizatorem).
Dokonując wpłaty na konto należy przy każdym przelewie wpisywać IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA, rodzaj kolonii lub półkolonii, turnus (numer i data), np: Anna Kowalska, półkolonia MWR turnus I (25.06-06.07). Po dokonaniu płatności (zaliczki oraz wpłaty końcowej) należy wysłać potwierdzenie transakcji na adres biuro@pinezka.edu.pl.

Dzieci, które przyjmują regularnie leki, zobowiązane są posiadać informację od lekarza o sposobie ich przyjmowania. Rodzice na życzenie mogą otrzymać fakturę oraz zaświadczenie o zgłoszeniu wypoczynku w Kuratorium w formie pisemnej do odbioru w biurze Pinezki.

DO ODBIORU DZIECKA PRZEZ OSOBĘ TRZECIĄ (DZIADKÓW, ZNAJOMYCH ITP.)KONIECZNE JEST UPOWAŻNIENIE PISEMNE! W PRZYPADKU BRAKU TAKIEGO DOKUMENTU WYCHOWAWCA MOŻE ODMÓWIĆ WYDANIA DZIECKA!

INFORMACJA DOTYCZĄCA FAKTURY ZA WYPOCZYNEK DZIECKA-PROSIMY O PRZESYŁANIE ZAPOTRZEBOWANIA NA FAKTURĘ DROGĄ MAILOWĄ (e-mail: biuro@pinezka.edu.pl). W MAILU NALEŻY PODAĆ DANE OSOBY, NA KTÓRĄ MA BYĆ WYSTAWIONA FAKTURA ORAZ JEJ TREŚĆ. CZAS OCZEKIWANIA NA FAKTURĘ-DO 7 DNI.
 

W PRZYPADKU NIEZEBRANIA 50%  UCZESTNIKÓW TURNUSU, ORGANIZATOR ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO ODWOŁANIA TURNUSU. RODZICE ZAPISANYCH DZIECI ZOSTANĄ O TYM POINFORMOWANI TELEFONICZNIE .

Więcej informacji pod numerem:
698 730 047 Małgorzata Kłosiewicz
697 905 011  Biuro Pinezka / nr kontaktowy w sprawie półkolonii

KONTAKT TELEFONICZNY WYŁĄCZNIE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZ. 10.00-18.00! BIURO CZYNNE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZ. 15.00-17.00!

FORMULARZ ZGŁOSZENIA
 

ZOBACZ ZDJĘCIA Z POPRZEDNIEJ KOLONII