Półkolonia "Aktywne Dzieciaki"
Jedlnia Letnisko, Leśny Ośrodek Edukacyjny

Półkolonie w Jedlni Letnisko "Łowcy przygód"  to oferta dla dzieci aktywnych w wieku od 6 do 12 lat ( grupa młodsza 6 do 8 lat,grupa starsza 9 do 12 lat).
W programie półkolonii będą zajęcia i gry terenowe: podchody, szukanie skarbów, zajęcia sportowe, zajęcia artystyczne, warsztaty ekologiczne, spotkanie z Leśniczym , ognisko, dyskoteka, bal przebierańców. Każdy dzień będzie miał inny temat i formę realizacji.

Ramowy plan półkolonii (organizator zastrzega sobie prawo do zmiany kolejności zajęć)

Dzień I Łowcy na start ! Poznajemy teren półkolonii "Co kryje las?"

Dzień II Przygoda Szalonego Naukowca ( eksperymenty naukowe)
Dzień III Przygoda  w obozie indiańskim ( zabawa w Indian , robimy ozdoby indiańskie)
Dzień IV  Przygoda w  Krasnalowym Lesie  ( podchody)
Dzień V Przygoda w Pracowni Detektywa (szukamy śladów i tropimy dzikie zwierzęta , kto rozwiąże zagadkę znikającego deseru )
Dzień VI Przygoda w Teatrze- Artyści na start! (przygotowanie pokazów artystycznych)
Dzień VII Przygoda sportowa- Olimpiada  na wesoło
Dzień VIIII Przygoda na boisku- Gwiazdy Piłki nożnej  i Gwiazdy sceny
Dzień IX  Przygoda w  Zaczarowanym lesie ( poszukiwanie starego skarbu)
Dzień X Ostatnia Magiczna  przygoda ( znikające przedmioty ... wyjaśnienie zagadki znikającego  deseru).

Zajęcia odbywać się będą na terenie Leśnego Ośrodka Lasów Państwowych w Jedlni Letnisko, dzieci będą dowożone do ośrodka autokarem ( zbiórka przy Sali Zabaw CZTERY SŁONIE w Galerii Przy Struga, ul. Struga 60od godziny 7.00 do godziny 8.00). Powrót do Czterech Słoni około godziny 16.00 odbiór dzieci do 16.30.
W trakcie trwania półkolonii dzieci otrzymują śniadanie, obiad i podwieczorek. W cenie półkolonii jest: całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, podwieczorek) , dowóz dzieci autokarem, materiały do realizacji programu,opieka wykwalifikowanej kadry 1 opiekun na 15 dzieci i kierownik turnusu,ubezpieczenie NNW 10.000 zł

W GALERII ZDJĘCIA Z POPRZEDNICH TURNUSÓW!

Cena za turnus wynosi 750zł/dziecko

I i II turnus brak wolnych miejsc!

 

I turnus - 02.07. - 13.07.
II turnus - 16.07. - 27.07.
III turnus - 30.07. - 10.08.
IV turnus - 13.08. - 24.08. --->( cena za turnus IV to 700zł/dziecko)

W cenie zapewniamy:

  • klimatyzowana sala
  • przejazd autokarem
  • ognisko, dwa spotkania z Leśnikiem
  • pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, podwieczorek)
  • opieka wykwalifikowanej kadry w godzinach 7.00-17.00
  • zróżnicowany plan zajęć (codziennie inne atrakcje)
  • materiały do zajęć, przewodniki  itp.
  • ubezpieczenie NNW

Warunkiem zapisania na listę uczestników jest wypełnienie formularza kontaktowego , lub zapisanie uczestnika w biurze w Radomiu ul.1905 Roku 3 F ( 2 piętro), wypełnienie dokumentów kolonijnych i wpłata zaliczki w kwocie 200 zł na konto Getin Bank 02156000132000170146423200 Stowarzyszenie Animacji Społeczno-Kulturalnych" Jestem" Numer KRS 0000216203 , pozostałą kwotę należy wpłacić do 30.06.2018 ( Mozna dokonywać wpłat ratalnie po uzgodnieniu z organizatorem).
Dokonując wpłaty na konto należy przy każdym przelewie wpisywać IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA, rodzaj kolonii lub półkolonii, turnus (numer i data), np: Anna Kowalska, półkolonia MWR turnus I (25.06-06.07). Po dokonaniu płatności (zaliczki oraz wpłaty końcowej) należy wysłać potwierdzenie transakcji na adres biuro@pinezka.edu.pl.

Dzieci, które przyjmują regularnie leki, zobowiązane są posiadać informację od lekarza o sposobie ich przyjmowania. Rodzice na życzenie mogą otrzymać fakturę oraz zaświadczenie o zgłoszeniu wypoczynku w Kuratorium w formie pisemnej do odbioru w biurze Pinezki.


 

Więcej informacji pod numerem:
698 730 047 Małgorzata Kłosiewicz
697 905 011  Biuro Pinezka / nr kontaktowy w sprawie półkolonii


PROSIMY O POBRANIE DOKUMETÓW, KTÓRE WYŚWIETAJĄ SIĘ PO WYPEŁNIENIU FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO. Dokumentów nie wysyłamy mailowo.
 

FORMULARZ ZGŁOSZENIA

PROSIMY O POBRANIE DOKUMETÓW, KTÓRE WYŚWIETAJĄ SIĘ PO WYPEŁNIENIU FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO. Dokumentów nie wysyłamy mailowo.
 

ZOBACZ ZDJĘCIA Z POPRZEDNIEJ KOLONII