Moja Pierwsza Magiczna Kolonia- Garbatka Letnisko
Tawerna Stawiska

Kolonia odbywa się w miejscowości Garbatka Letnisko w ośrodku Tawerna Stawiska. Dzieci zakwaterowane są w parterowym pawilonie, w którym znajdują się pokoje 3 osobowe z łazienkami .Dzieci spożywają posiłki w budynku Tawerny, znajdującym się na terenie posesji.

To miejsce magiczne i sielankowe, ciche i spokojne .Do dyspozycji dzieci są boiska trawiaste i piaszczyste , duuuuży teren do beztroskiej zabawy  W tym roku zapraszamy na kolonie tematyczne, różniące się miedzy sobą realizowanymi programami i miejscami wycieczek. W każdej kolonii weźmie udział maksymalnie 30 uczestników , 2 opiekunów i 1 kierownik. Kolonia trwa 5 dni tj. 4 noclegi. Wyjazd przewidziany jest na godzinę 11.00 w poniedziałek, powrót okolo godziny 19.00 w piątek. Codziennie dzieci otrzymają :śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację. Zaczynamy kolonię od obiadu , a kończymy na ciepłym podwieczorku.

 "Mali Mistrzowie Iluzji "

Propozycja dla tych dzieci, które lubią zagadki i poznawanie nowych umiejętności, bo Magik to osoba wszechstronna obdarzona różnymi umiejętnościami :)

Program :
-Gry i zabawy terenowe (podchody , szukanie ukrytych skarbów ,budowanie szałasu , szukanie z mapą drogi do Zaczarowanego Drzewa)
-Szkoła Magików ( wielkie bańki mydlane , magiczne eksperymenty naukowe ,nauka  sztuczek kuglarskich, nauka prezentacji Iluzjonisty )
-Całodniowa wycieczka do Farmy Iluzji
-Kąpiele i plażowanie na strzeżonym kąpielisku w Garbatce Letnisko
-Bal Czarodziejów
-Magiczny pokaz  ,,Mam talent"
-Olimpiada Kuglarzy
-Bal kostiumowy
-Ognisko

" Gwiazdy sportu i sceny" to kolonia dla dzieci aktywnych, ale także obdarzonych talentami artystycznymi, tutaj każdy znajdzie coś dla siebie.

Będziemy grać w piłkę nożną, plażową, biegać i pływać kajakami, ale grupa artystyczna będzie również ćwiczyć się w tańcu, przygotuje scenkę teatralną i wykona modne ozdoby ekologiczne.

Program :
-Gry i zabawy terenowe (podchody, szukanie ukrytych skarbów,budowanie szałasu,szukanie drogi z mapą do zaczarowanego drzewa)
-Szkoła Mistrzów Sportu ( piłka nożna, plażowa,siatkowa, lekkoatletyka)
-Szkoła Gwiazd Sceny ( zajęcia teatralne , taneczne, plastyczne)
-Całodniowa wycieczka do Magicznych Ogrodów
-Bal Gwiazd Sportu i Sceny
-Pokaz "Mam Talent"
-Olimpiada na wesoło
-Bal kostiumowy
-Ognisko

"Aktywni Łowcy Przygód" to propozycja dla dzieci, które lubią zagadki i wyzwania .

Grupa Łowców to mali detektywi, którzy każdego dnia będą musieli stawić czoło nowym wyzwaniom przekazanym im w formie zapisków w odnalezionym pamiętniku Pradziadka. Co kryje pamiętnik dowiecie się już na kolonii!

Program :
-Gry i zabawy terenowe ( poszukiwanie pamiętnika Pradziadka, podchody, szukanie skarbów,budowanie szałasu, szukanie miejsc związanych z pamiętnikiem Pradziadka )
-Szkoła Detektywów (rysunek pamięciowy, tropienie śladów, laboratorium detektywa, czytanie mapy, zacieranie śladów, co to jest metoda dedukcji?)
-Poszukiwania rozwiązania tajemnicy pamiętnika Pradziadka
-Całodniowa wycieczka Magicznych Ogrodów
-Bal kostiumowy
-Pokaz "Mam Talent"
-Olimpiada detektywów
-Bal Superbohaterów
-Ognisko


W GALERII ZDJĘCIA Z POPRZEDNICH TURNUSÓW!

Cena za jeden turnus wynosi 699zł/dziecko

I turnus 25.06.-29.06 "Mali mistrzowie iluzji"
II turnus 02.07. - 06.07. "Gwiazdy sportu i sceny"
III turnus - 09.07 - 13.07 "Aktywni łowcy przygód"
IV turnus - 16.07. - 20.07. "Mali mistrzowie iluzji"
V turnus - 23.07 - 27.07. "Gwiazdy sportu i sceny"
VI turnus 30.07. - 03.08. "Aktywni łowcy przygód"
VII turnus 06.08. - 10.08. "Mali mistrzowie iluzji"

W cenie zapewniamy:

 • 4 noclegi w ośrodku Tawerna Stawiska
 • pełne wyżywienie (codziennie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja)
 • przejazd autokarem
 • realizacja programu ( w tym bilety wstępu, przedownik, materiały warsztatowe)
 • opiekę ratownika na kąpielisku
 • ubezpieczenie NNW 10.000

  PROMOCJA
  -5% na drugie dziecko przy zapisie rodzeństwa!
  -5% dla każdego na kolonie w Garbatce Letnisko i na wszystkie półkolonie przy zapisie minimum 3 uczestników!

  PROMOCJA TRWA TYLKO DO KOŃCA MAJA!

Warunkiem zapisania na listę uczestników jest wypełnienie formularza kontaktowego , lub zapisanie uczestnika w biurze w Radomiu ul.1905 Roku 3 F ( 2 piętro), wypełnienie dokumentów kolonijnych i wpłata zaliczki w kwocie 200 zł na konto Getin Bank 02156000132000170146423200 Stowarzyszenie Animacji Społeczno-Kulturalnych" Jestem" Numer KRS 0000216203 , pozostała kwote nalezy wpłacić do 30.06.2018 ( Mozna dokonywać wpłat ratalnie po uzgodnieniu z organizatorem).
Dokonując wpłaty na konto należy przy każdym przelewie wpisywać IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA, rodzaj kolonii lub półkolonii, turnus (numer i data), np: Anna Kowalska, półkolonia MWR turnus I (25.06-06.07). Po dokonaniu płatności (zaliczki oraz wpłaty końcowej) należy wysłać potwierdzenie transakcji na adres biuro@pinezka.edu.pl.


Przed wypoczynkiem będą organizowane spotkania dla dzieci i uczestników. Dzieci, które przyjmują regularnie leki, zobowiązane są posiadać informację od lekarza o sposobie ich przyjmowania. Rodzice na życzenie mogą otrzymać fakturę oraz zaświadczenie o zgłoszeniu wypoczynku w Kuratorium w formie pisemnej do odbioru w biurze Pinezki.
 

Więcej informacji pod numerem:
698 730 047 Małgorzata Kłosiewicz
697 905 011  Biuro Pinezka / nr kontaktowy w sprawie półkolonii


PROSIMY O POBRANIE DOKUMETÓW, KTÓRE WYŚWIETAJĄ SIĘ PO WYPEŁNIENIU FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO. Dokumentów nie wysyłamy mailowo.
 

FORMULARZ ZGŁOSZENIA

ZOBACZ ZDJĘCIA Z POPRZEDNIEJ KOLONII