Kolonia nad morzem "Gwiazdy Sportu i Sceny"
Smołdziński Las, ośrodek "Daja"

Obóz "Gwiazdy sportu i sceny" dla dzieci starszych od 10 lat i młodzieży do 16 lat w Smołdzińskim Lesie nad morzem.

Piekne miejsce oddalone od wielkich aglomeracji miejskich, czysta i prawie bezludna ale strzeżona plaża , czyste morze i piękne widoki .Osrodek jest wyposażony w boiska sportowe do piłki nożnej, plażowej, siatkówki i koszykówki, park trampolin i kilka świetlic do zajęć. Jedzonko pyszne i atmosfera bardzo dobra. Miejsce sprawdzone przez nas w poprzednich latach.

W programie obozu zajęcia sportowe dla grupy SPORT: treningi poranne i wieczorne, piłka nożna i plażowa, bo przecież jesteśmy nad morzem.

Dla grupy ART zajęcia w podgrupach: aktorskie, taneczne i scenariuszowe, w efekcie tych działań powstanie mini musical który nagramy i pokażemy szerszej publiczności w formie filmu na you tube.

Oprócz zajęć programowych oczywiście plażowanie i szaleństwo w morzu , wycieczka do Ustki gdzie będziemy płynąć statkiem korsarskim , zajrzymy do poniemieckich fortyfikacji z okresu I wojny z szeregiem niespodzianek np. strzelanie z łuku, wycieczka do Kluk  do starego skansenu ukrytego w czarnym lesie pełnym tajemnic, wycieczka na latarnie morską i górę Wielkich Magów słynąca z magicznych właściwości. Oraz jak zwykle na koloniach z Pinezką słynne gry terenowe: podchody, rajd nocny (latarki we własny zakresie), szukanie ukrytego skarbu,walka o tron, olimpiada na wesoło, rozgrywki balonowe, dyskoteki,ogniska i nocne opowieści, a dla odważnych nocna Wampiriada !!!

Jedyny w swoim rodzaju chrzest morski, dla wszystkich nie tylko nowicjuszy!

Zapraszamy zabawa będzie jak zwykle super!

W GALERII ZDJĘCIA Z POPRZEDNICH TURNUSÓW!

I turnus - 27.07-05.08

Cena za turnus wynosi  1490zł /za dziecko.

W cenie zapewniamy:

 • 9 noclegów w ośrodku Daja
 • pełne wyżywienie (codziennie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja)
 • przejazd autokarem
 • opieka ratownika na kąpielisku
 • realizacja programu ( w tym bilety wstępu, przedownik, materiały warsztatowe)
 • ubezpieczenie NNW 10.000

  PROMOCJA
  -5% na drugie dziecko przy zapisie rodzeństwa!
  -3% dla każdego przy zapisie minimum 3 osób na kolonie i obozy!

  PROMOCJA TYLKO DO KOŃCA MAJA!

Warunkiem zapisania na listę uczestników jest wypełnienie formularza kontaktowego , lub zapisanie uczestnika w biurze w Radomiu ul.1905 Roku 3 F ( 2 piętro), wypełnienie dokumentów kolonijnych i wpłata zaliczki w kwocie 200 zł na konto Getin Bank 02156000132000170146423200 Stowarzyszenie Animacji Społeczno-Kulturalnych" Jestem" Numer KRS 0000216203 , pozostała kwote nalezy wpłacić do 30.06.2018 ( Mozna dokonywać wpłat ratalnie po uzgodnieniu z organizatorem).Dokonując wpłaty na konto należy przy każdym przelewie wpisywać IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA, rodzaj kolonii lub półkolonii, turnus (numer i data), np: Anna Kowalska, półkolonia MWR turnus I (25.06-06.07). Po dokonaniu płatności (zaliczki oraz wpłaty końcowej) należy wysłać potwierdzenie transakcji na adres biuro@pinezka.edu.pl.

Przed wypoczynkiem będą organizowane spotkania dla dzieci i uczestników. Dzieci, które przyjmują regularnie leki, zobowiązane są posiadać informację od lekarza o sposobie ich przyjmowania. Rodzice na życzenie mogą otrzymać fakturę oraz zaświadczenie o zgłoszeniu wypoczynku w Kuratorium w formie pisemnej do odbioru w biurze Pinezki.


 

Więcej informacji pod numerem:
698 730 047 Małgorzata Kłosiewicz
697 905 011  Biuro Pinezka / nr kontaktowy w sprawie półkolonii


PROSIMY O POBRANIE DOKUMETÓW, KTÓRE WYŚWIETAJĄ SIĘ PO WYPEŁNIENIU FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO. Dokumentów nie wysyłamy mailowo.
 

FORMULARZ ZGŁOSZENIA

ZOBACZ ZDJĘCIA Z POPRZEDNIEJ KOLONII