Greckie Wakacje
Grecja, Riwiera Olimpijska, Panteleimonas

Obóz dla młodzieży w wieku 13-18 lat. PANTELEIMONAS Grecja.

02.08.-14.08. 2018r.

Zapraszamy młodzież w wieku od 13 do 18 lat do udziału w obozie letnim w Grecji ,w miejscowości Pantaleymonas na Riwierze Olimpijskiej.Jest to mała wypoczynkowa turystyczna  miejscowość leżąca nad samym morzem , które jest bardzo czyste i ciepłe.Plaże są piaszczyste i niezatłoczone.W cenie  obozu  organizacja 2 wycieczek autokarowych : Legendarny Olimp i Saloniki . Dodatkowo jest możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych do Aten ( 100 zł) i rejs statkiem na wyspę Skhiatos (100 zł). Do opieki uczestników obozu zatrudnonych będzie 3 opiekunów ( 1 opiekun na 15 osób) i kierownik obozu.Osoby te posiadają uprawnienia wychowawców wg przepisów  Ministerstwa Edukacji Narodowej.Młodzież uczestniczaca w obozie musi posiadać paszport lub dowód oraz tzw.niebieską kartę wydawaną przez NFZ. Oprócz tego wypełnione dokumenty : karta obozu , zaświadczenie o szczepieniach obowiazkowych , oświadczenie o zapoznaniu sie z regulaminem wypoczynku.

Uwaga : Kazdy uczestnik przed wyjazdem ma obowiazek wpłaty kaucji zwrotnej w wysokości 20 euro  na wypadek pokrycia zniszczeń w pensjonacie lub autokarze dokonanych przez uczestnika.W przypadku nie stwierdzenia w/w zniszczeń kaucja bedzie zwrócona uczestnikom po powrocie do Radomia.

W GALERII ZDJĘCIA Z POPRZEDNICH TURNUSÓW!

Cena: 1790zł / DLA STAŁYCH KLIENTÓW -5%

W cenie obozu zapewniemy:

 • Dojazd autokarem de Lux 3 kierowców z Radomia do   Pantaleymonas (Riwiera Olimpijska)Grecja i powrót.
 • Zakwaterowanie w pensjonacie Zofia ( 10 pokoi 3 i 4 osobowych)i pensjonacie Symposjo ( 7 pokoi 2 osobowych)
 • w pokojach jest klimatyzacja płatna dodatkowo 5 ero /doba  na pokój tylko dla chętnych
 • Pensjonaty znajdują sie w centrum nadmorskiego miasteczka 100 m do plaży.
 • Wyżywienie : 3 posiłki dziennie
 • Opieka pedagogiczna 1 opiekun na 15 osób
 • Opieka medyczna
 • Opieka ratownika
 • Opieka rezydenta
 • Ubezpieczenie NNW 10000 zł
 • 2 wycieczki : Olimp i Saloniki z polskim przewodnikiem ( możliwość wykupienia wycieczek do Aten i rejs statkiem na wyspę Skhiatos , każda w cenie 100 zł)

  PROMOCJA
  -5% na drugie dziecko przy zapisie rodzeństwa!
  -3% dla każdego przy zapisie minimum 3 osób na kolonie i obozy!

  PROMOCJA TYLKO DO KOŃCA MAJA!

Warunkiem zapisania na listę uczestników jest wypełnienie formularza kontaktowego , lub zapisanie uczestnika w biurze w Radomiu ul.1905 Roku 3 F ( 2 piętro), wypełnienie dokumentów kolonijnych i wpłata zaliczki w kwocie 500 zł na konto Getin Bank 02156000132000170146423200 Stowarzyszenie Animacji Społeczno-Kulturalnych" Jestem" Numer KRS 0000216203 , pozostała kwote nalezy wpłacić do 30.06.2018 ( Mozna dokonywać wpłat ratalnie po uzgodnieniu z organizatorem).
Dokonując wpłaty na konto należy przy każdym przelewie wpisywać IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA, rodzaj kolonii lub półkolonii, turnus (numer i data), np: Anna Kowalska, półkolonia MWR turnus I (25.06-06.07). Po dokonaniu płatności (zaliczki oraz wpłaty końcowej) należy wysłać potwierdzenie transakcji na adres biuro@pinezka.edu.pl.

Przed wypoczynkiem będą organizowane spotkania dla dzieci i uczestników. Dzieci, które przyjmują regularnie leki, zobowiązane są posiadać informację od lekarza o sposobie ich przyjmowania. Rodzice na życzenie mogą otrzymać fakturę oraz zaświadczenie o zgłoszeniu wypoczynku w Kuratorium w formie pisemnej do odbioru w biurze Pinezki.


 

Więcej informacji pod numerem 698 730 047 Małgorzata Kłosiewicz.

PROSIMY O POBRANIE DOKUMETÓW, KTÓRE WYŚWIETAJĄ SIĘ PO WYPEŁNIENIU FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO. Dokumentów nie wysyłamy mailowo.
 

FORMULARZ ZGŁOSZENIA

ZOBACZ ZDJĘCIA Z POPRZEDNIEJ KOLONII