Greckie Wakacje
Grecja, Riwiera Olimpijska, Panteleimonas

ZBIÓRKA NA WYJAZD DO GRECJI-30.07, GODZ.9.30, PARKING PRZED CENTRUM HANDLOWYM PRZY STRUGA 6OC!

DRODZY RODZICE! PROSIMY O WPŁACANIE POZOSTAŁEJ KWOTY ZA OBÓZ NA 14 DNI PRZED ROZPOCZĘCIEM TURNUSU!

ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE ORGANIZACYJNE DOTYCZĄCE WYJAZDU-13.06.2019 (CZWARTEK), GODZ. 18.00!

Obóz dla młodzieży w wieku 12-18 lat. PANTELEIMONAS GRECJA.

TERMIN TURNUSU: 30.07.-11.08.2019r.-BRAK MIEJSC!

Zapraszamy młodzież w wieku od 12 do 18 lat do udziału w obozie letnim w Grecji, w miejscowości Pantaleymonas na Riwierze Olimpijskiej. Do Grecji wybieramy się z biurem podroży  Neo Travel Szavel (zachęcamy do odwiedzenia strony www.szaveltravel.com). Naszym przewoźnikiem jest sprawdzona firma ,,Kol-Travel" H.M.T. Chruściel z Opoczna.

Panteleimonas to mała wypoczynkowa turystyczna miejscowość leżąca nad samym morzem, które jest bardzo czyste i ciepłe. Plaże są piaszczyste i niezatłoczone. Uczestnicy wyjazdu będą zakwaterowani w pensjonancie Achilles. W cenie  obozu jest pakiet wycieczek- Wieczór Grecki, przejazd brzegiem morza kolejką turystyczną, wycieczka OLIMP, dyskoteka,wyjazd do PARALIIi. Dodatkowo jest możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych (http://www.szaveltravel.com/wycieczki-i-atrakcje.html ). Do opieki nad uczestnikami obozu zatrudnionych będzie 3 opiekunów ( 1 opiekun na 15 osób) i kierownik obozu. Osoby te posiadają uprawnienia wychowawców wg przepisów  Ministerstwa Edukacji Narodowej.Młodzież uczestnicząca w obozie musi posiadać paszport lub dowód oraz tzw.niebieską kartę wydawaną przez NFZ. Oprócz tego wypełnione dokumenty: karta obozu, zaświadczenie o szczepieniach obowiazkowych, oświadczenie o zapoznaniu sie z regulaminem wypoczynku.

Uwaga: Każdy uczestnik przed wyjazdem ma obowiązek wpłaty kaucji zwrotnej w wysokości 20 euro  na wypadek pokrycia zniszczeń w pensjonacie lub autokarze dokonanych przez uczestnika. W przypadku nie stwierdzenia w/w zniszczeń kaucja bedzie zwrócona uczestnikom po powrocie do Radomia.

W GALERII ZDJĘCIA Z POPRZEDNICH TURNUSÓW!

Cena za turnus wynosi 1850 zł ( ZNIŻKA -5%- DOTYCZY TYLKO PONOWNEGO WYJAZDU NA OBÓZ W GRECJI ).

W cenie zapewniamy:

  • przejazd w obie strony autokarem klasy LUX-autokar wyłącznie dla uczestników naszego wyjazdu,
  • wyżywienie 3 razy dziennie (śniadanie, lunch, obiadokolacja),
  • opieka pedagogiczna (1 opiekun na 15 osób + kierownik obozu),
  • Opieka medyczna (lekarz na każde wezwanie),
  • Opieka ratownika
  • Opieka rezydenta
  • Ubezpieczenie NNW 10000 zł
  • pakiety na drogę powrotną do kraju,
  • PAKIET wycieczek ! - Wieczór Grecki, przejazd brzegiem morza kolejką turystyczną, wycieczka OLIMP, dyskoteka,wyjazd do PARALII
  • NOWOŚĆ! pinezkowy gadżet-czapeczka!

Warunkiem zapisania na listę uczestników jest wypełnienie formularza kontaktowego, wypełnienie dokumentów kolonijnych i wpłata zaliczki w kwocie 500 zł na konto BGŻ 19 1600 1462 1817 4458 3000 0001 Studio Edukacji i Organizacji Imprez ,,Pinezka", pozostała kwotę należy wpłacić do 30.06.2019 ( Mozna dokonywać wpłat ratalnie po uzgodnieniu z organizatorem).
Dokonując wpłaty na konto należy przy każdym przelewie wpisywać IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA, rodzaj kolonii lub półkolonii, turnus (numer i data), np: Anna Kowalska, półkolonia MWR turnus I (25.06-06.07). Po dokonaniu płatności (zaliczki oraz wpłaty końcowej) należy wysłać potwierdzenie transakcji na adres biuro@pinezka.edu.pl.

Przed wypoczynkiem będą organizowane spotkania dla dzieci i uczestników. Dzieci, które przyjmują regularnie leki, zobowiązane są posiadać informację od lekarza o sposobie ich przyjmowania. Rodzice na życzenie mogą otrzymać fakturę.

INFORMACJA DOTYCZĄCA FAKTURY ZA WYPOCZYNEK DZIECKA-PROSIMY O PRZESYŁANIE ZAPOTRZEBOWANIA NA FAKTURĘ DROGĄ MAILOWĄ (e-mail: biuro@pinezka.edu.pl). W MAILU NALEŻY PODAĆ DANE OSOBY, NA KTÓRĄ MA BYĆ WYSTAWIONA FAKTURA ORAZ JEJ TREŚĆ. CZAS OCZEKIWANIA NA FAKTURĘ-DO 7 DNI.

W PRZYPADKU NIEZEBRANIA 50%  UCZESTNIKÓW TURNUSU, ORGANIZATOR ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO ODWOŁANIA TURNUSU. RODZICE ZAPISANYCH DZIECI ZOSTANĄ O TYM POINFORMOWANI TELEFONICZNIE .

Więcej informacji pod numerem 698 730 047 Małgorzata Kłosiewicz.

KONTAKT TELEFONICZNY WYŁĄCZNIE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZ. 10.00-18.00! BIURO CZYNNE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZ. 15.00-17.00!

PROSIMY O POBRANIE DOKUMETÓW, KTÓRE WYŚWIETAJĄ SIĘ PO WYPEŁNIENIU FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO. Dokumentów nie wysyłamy mailowo.
 

FORMULARZ ZGŁOSZENIA

ZOBACZ ZDJĘCIA Z POPRZEDNIEJ KOLONII