"AKTYWNY OBÓZ Mazury"
Kruklanki, ośrodek Żabinka

Obóz  na Mazurach jest skierowany do dzieci i młodzieży od 10 lat do 17lat.

Bedą utworzone 3 grupy  wiekowe z dostosowanym programem .W trakcie obozu przewidujemy zajęcia animacyjne, teatralne, taneczne i sportowe, dodatkowa atrakcją obozu będą kajaki  dla grupy starszej dla młodszej rowery wodne .
W programie wycieczka autokarowa do Giżycka, Św.Lipki ,Rynu, Mikołajek, gry i zabawy terenowe, podchody i szukanie skarbów z mapą  (dla starszych nocny rajd pieszy "Wampiriada" -potrzebne latarki). Obowiązkowo ogniska,dyskoteki tematyczne ( można zabrać ze sobą przebrania na imprezę Hawajską,Kinder Bal, Monster Bal.
W trakcie obozu będzie realizowany program "Szybcy i mądrzy", czyli codzienne zadania do wykonania dla uczestników podzielonych na grupy. Tylko jedna grupa zdobędzie nagrodę dla szybkich i mądrych! Zabierzcie ze sobą wszystko, co może się przydać w tropieniu mazurskich  tajemnic.


Osrodek Żabinka w Kruklankach  oddalony 20 km od Giżycka, otoczony jest wspaniałym lasem położony nad jeziorami Gołdapiwo i Żabinka.Obiekt jest ogrodzony i monitorowany, wyposażony w boiska, świetlice, sprzęt do sportów wodnych ,rowery. Na terenie ośrodka znajduje się piaszczysta plaza strzeżona. Nasi obozowicze będą mieszkali w pawilonie parterowym z 3,4,5 osobowymi pokojami, łazienki z toaletami i prysznicami na korytarzu.Obiekt wyremontowany, czysty .W pawilonie będzie tylko nasza grupa.

Do zobaczenia, Pani Pinezka!


Turnus I - 04.07. - 13.07

Cena za jeden turnus wynosi 1450zł/dziecko

Wcenie zapewniamy:

  • 9 noclegów w ośrodku Żabinka w budynku hotelowym
  • pełne wyżywienie (codziennie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja)
  • przejazd autokarem
  • realizacja programu ( w tym bilety wstępu, przedownik, materiały warsztatowe)
  • opiekę ratownika na kąpielisku
  • ubezpieczenie NNW 10.000

Warunkiem zapisania na listę uczestników jest wypełnienie formularza kontaktowego , lub zapisanie uczestnika w biurze w Radomiu ul.1905 Roku 3 F ( 2 piętro), wypełnienie dokumentów kolonijnych i wpłata zaliczki w kwocie 200 zł na konto Getin Bank 02156000132000170146423200 Stowarzyszenie Animacji Społeczno-Kulturalnych" Jestem" Numer KRS 0000216203 , pozostała kwote nalezy wpłacić do 30.06.2018 ( Mozna dokonywać wpłat ratalnie po uzgodnieniu z organizatorem).
Dokonując wpłaty na konto należy przy każdym przelewie wpisywać IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA, rodzaj kolonii lub półkolonii, turnus (numer i data), np: Anna Kowalska, półkolonia MWR turnus I (25.06-06.07). Po dokonaniu płatności (zaliczki oraz wpłaty końcowej) należy wysłać potwierdzenie transakcji na adres biuro@pinezka.edu.pl.


Przed wypoczynkiem będą organizowane spotkania dla dzieci i uczestników. Dzieci, które przyjmują regularnie leki, zobowiązane są posiadać informację od lekarza o sposobie ich przyjmowania. Rodzice na życzenie mogą otrzymać fakturę oraz zaświadczenie o zgłoszeniu wypoczynku w Kuratorium w formie pisemnej do odbioru w biurze Pinezki.

 

PROMOCJA
-5% na drugie dziecko przy zapisie rodzeństwa!
-3% dla każdego przy zapisie minimum 3 osób na kolonie i obozy!

PROMOCJA TYLKO DO KOŃCA MAJA!

 

Więcej informacji pod numerem:
698 730 047 Małgorzata Kłosiewicz
697 905 011  Biuro Pinezka / nr kontaktowy w sprawie półkolonii


PROSIMY O POBRANIE DOKUMETÓW, KTÓRE WYŚWIETAJĄ SIĘ PO WYPEŁNIENIU FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO. Dokumentów nie wysyłamy mailowo.
 

FORMULARZ ZGŁOSZENIA