OFERTA LATO 2019

PINEZKA ZAPRASZA NA WAKACJE  2019 !

W tym roku przygotowaliśmy dla Was nowe propozycje tematyczne półkolonii, kolonii i obozów młodzieżowych:

PÓŁKOLONIE:

AKTYWNE DZIECIAKI  to nasza NOWOŚĆ ! to półkolonia dla aktywnych, w nowootwartej Sali Zabaw Ninja Park  z autokarowymi wycieczkami wyjazdowymi.

TROPICIELE  ZAGADEK  to półkolonia w Muzeum Wsi Radomskiej-w tym roku tematem przewodnim półkolonii jest zabawa w naukowców w "LABORATORIUM DZIADKA ANTONIEGO.

 

KOLONIE I OBOZY

MOJA PIERWSZA KOLONIA w Czarnieckiej Górze to oferta dla dzieci młodszych, które dopiero zaczynają przygodę z wakacyjnymi wyjazdami .

W naszej propozycji nie mogło zabraknąć oferty kolonii "AKTYWNI W GÓRACH  " z wypadem do aquaparku Tatralandia na Słowacji oraz obozu dla nastolatków nad morzem  w Smołdzińskim Lesie " GWIAZDY SCENY I SPORTU"z dodatkowymi zajęciami z fotografii i survivalu.

 

Naszym stałym punktem jest również "OBÓZ MŁODZIEŻOWY W GRECJI NA RIWIERZE OLIMPIJSKIEJ " w miejscowości Panteleimonas, czyli słońce, plaża, grecka sałatka, ciekawe wycieczki i wakacyjny LUUUZ.....w rytmie Zorby.

Dokładne informacje w poniższych zakładkach

 Ciekawy program i sprawdzona kadra , to zalety organizowanego przez nas wypoczynku.

Zapewniamy bezpieczeństwo, wakacyjną zabawę i mnóstwo niezapomnianych wrażeń!

Nasza  Firma  posiada wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych Województwa Mazowieckiego, numer wpisu 2237,  posiadamy również Turystyczną Gwarancję Ubezpieczeniową w Polskim Towarzystwie Ubezpieczeń  S.A. SIGNAL IDUNA o numerze M516329.

Dokumenty do pobrania:

STUDIO EDUKACJI I ORGANIZACJI IMPREZ PINEZKA
ul. Struga 60
26-600 Radom