Najskuteczniejsze zajęcia ogólnorozwojowe w Radomiu.

Wychodzimy poza sztywne ramy i proponujemy wszech kreatywne zajęcia dla dzieci. Wykorzystując najnowsze metody przez zabawę nauczamy i wspieramy rozwój Waszych pociech.

Oferta zajęć dla dzieci w wieku 5-10 lat

Pierwsze zajęcia pokazowe są bezpłatne! Po ofertę zajęć dla dzieci 1,5 - 5lat zapraszamy w zakładkę ZAJĘCIA DLA MALUSZKÓW.Proponujemy 10% zniżki na zajęcia dla rodzeństwa oraz 10% zniżki dla uczestników, którzy uczęszczają na podwójne zajęcia.Zniżki łączą się!

Zajęcia kulinarne

Zajęcia dla wszystkich łasuchów i tych, którzy mają wybredne podniebienia. Nauczymy się gotować zdrowo, smacznie i kolorowo. W naszym menu pojawią się ciekawe przekąski , dania obiadowe i wszystko, co powinno pojawić się na talerzu małego smakosza. Pamiętajcie, że zdrowe odżywianie nie jest nudne i mdłe! My wam to udowodnimy!

Zapraszamy we wtorki w godzinach 17.00-18.30.

Cena : 120zł/miesiąc

Kreatywne soboty

Zapraszamy w sobotnie poranki! Pozwólmy Waszym rodzicom chwilę odetchnąć, pójść na fitness, wreszcie wypić gorącą kawę lub po prostu pospać do południa. Zajęcia mają na celu rozbudzenie kreatywności i wyobraźni dziecka. Zainspirowanie działań artystycznych sztuką, muzyką, bajką. Chcemy żeby dzieci na chwilę zapomniały o telewizji, telefonie, grach komputerowych i przeniosły się w świat wyobraźni.

Zapraszamy w soboty w godzinach 10.00-12.00

Cena: 100zł/miesiąc

Zajęcia plastyczne

Pierwsze w Radomiu zajęcia wszech kreatywne! Będziemy poznawać wszelakie sztuki plastyczne. Nie ograniczamy się do kartki, kredek i pędzli. Na zajęciach powstaną grafiki, rzeźby, elementy scenografii, instalacje przestrzenne. Poznamy tajniki grafiki komputerowej, lalkarstwa, typografię, kaligrafię! Poznamy sztuki z różnych stron świata. Na tych zajęciach nigdy się nie nudzimy! Zapraszamy wszystkie kreatywne dzieci z pasją i ciekawością świata.

Zapraszamy  w czwartki w godzinach 17.00-18.30

Cena: 80zł/miesiąc + 50 zł wpisowe raz na semestr.

Logarytmika

Zajęcia przeznaczone dla dzieci 3-6 lat. Celem zajęć jest wpieranie rozwoju dziecka poprzez ćwiczenia ruchowe, ćwiczenia słuchowo-ruchowe oraz ćwiczenia kształcące inwencję twórczą.
Prowadzący podczas ćwiczeń logorytmicznych przez muzykę i ruch wspiera dziecko we wszechstronnym rozwoju wszystkich funkcji poznawczych, ale również pomaga przezwyciężyć lęk czy nieśmiałość, dodaje pewności siebie.
Podczas ćwiczeń ruchowych dziecko zaznajamia się z orientacją przestrzenną, uczy się poczucia kierunku w odniesieniu do własnej osoby, a także wykształca w sobie umiejętność gospodarowania własnymi siłami, działa na koordynację wzrokowo-ruchową.

Zapraszamy w poniedziałki i czwartki w godzinach 16.30-18.00

Cena 80zł/miesiąc

Kreatywne Maluchy

Zapraszamy na kreatywne zajęcia popołudniowe dla dzieci w wieku przedszkolnym. Założeniem zajęć jest spędzanie kreatywnie godzin popołudniowych w towarzystwie rodziców. Naszym celem jest nauka poprzez zabawę. Z każdymi kolejnymi zajęciami dzieci będą zdobywały nowe umiejętności takie jak nauka pracy w grupie. Podczas zajęć będą odbywały się warsztaty plastyczne rozwijające motorykę dziecka. Zawieramy elementy rytmiki, logorytmiki oraz ćwiczenia ruchowe. Wplatamy elementy ruchu rozwojowego Weroniki Sherborne, aktywnego słuchania muzyki Bati Strauss, edukację muzyczną Carla Orffa oraz elementy zajęć Gordonowskiej i Montessori.

Zapraszamy w środy i piątki w godzinach 16.30-18.00.

*dwa razy w tygodniu 120zł/ miesiąc
*raz w tygodniu 80zł/miesiąc

ZAJĘCIA JUŻ RUSZYŁY!

PRZY ZAPISIE  DO KOŃCA PAŹDZIERNIKA 20% RABATU!

Aktywne Dzieciaki

Już wkrótce ruszamy z ofertą aktywnych zajęć dla dzieciaków! Pozwolimy przekuć nadmiar dziecięcej energii w pozytywną aktywność fizyczną. Jako dodatek do zajęć aktywnych proponujemy zajęcia kulinarne we wtorki w godzinach 17.00-18.30.

Zapraszamy do zapisów. Szczegóły już wkrótce!