GRECKIE WAKACJE
PANTELEIMONAS, GRECJA

OBECNIE CZEKAMY NA INFORMACJĘ RZĄDU DOTYCZĄCĄ ORGANIZOWANIA WYPOCZYNKU ZAGRANICZNEGO. AKTUALNE INFORMACJE BĘDZIEMY UMIESZCZAĆ NA NASZEJ STRONIE. Z OSOBAMI ZAPISANYMI BĘDZIEMY KONTAKTOWAĆ SIĘ TELEFONICZNIE.

Drodzy Państwo jeśli nie będziemy mogli zrealizować obozu w Grecji proponujemy zastępczo obozy dla młodzieży w Suchym koło Poronina w terminie 15.07-24.07.2020 z programem filmowym i realizacją filmu nagranego w czasie obozu  oraz  obóz  w Czarnieckiej Górze turnus od 25.07 do 31.07.20 z programem nastawionym na kształtowanie relacji społecznych, umiejętności liderskich oraz warsztatem wokalnym oraz gry na instrumentach perkusyjnych! Więcej informacji w zakładce kolonie: Kolonia Blisko Domu i Aktywni w Górach!

Obóz dla młodzieży w wieku 12-18 lat. PANTELEIMONAS GRECJA.

UWAGA! ZMIANA OŚRODKA! ZDJĘCIA OŚRODKA ,,PLATANOS" PO KLIKNIĘCIU ,,ZOBACZ ZDJĘCIA Z POPRZEDNIEJ KOLONII".

 

TERMIN TURNUSÓW:

I TURNUS

06.07 - 17.07.2020-DLA MŁODZIEŻY W WIEKU 12-15 LAT

II TURNUS

15.07 – 26.07.2020-DLA MŁODZIEŻY W WIEKU 15-18 LAT

Zapraszamy młodzież w wieku od 12 do 18 lat do udziału w obozie letnim w Grecji, w miejscowości Pantaleymonas na Riwierze Olimpijskiej.

Panteleimonas to mała wypoczynkowa turystyczna miejscowość leżąca nad samym morzem, które jest bardzo czyste i ciepłe. Plaże są piaszczyste i niezatłoczone. Zakwaterowanie w ośrodku Platanos. W cenie  obozu jest pakiet wycieczek: wycieczka na  OLIMP, dyskoteka, targ grecki, wyjazd autokarem do miejscowości Platamonas oraz do zabytkowego miasteczka Panataleymonas ( zabytek na liście Unesco) Dodatkowo jest możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych : Saloniki, rejs statkiem  wyspę Skhiatos.W trakcie obozu będziemy głównie odpoczywali, plażowali i korzystali z kąpieli w cudownie czystym i ciepłym morzu  .  Będą również wieczorne dyskoteki i  warsztaty z elementami TUS czyli treningu umiejętności społecznych dla młodziezy. W dobie kontaktów wirtualnych zanika umiejętność wspólnych  działań które rozwijają umiejętności społeczne i sprawiają że życie z innymi ludźmi jest o wiele łatwiejsze .W trakcie pobytu  przeprowadzimy warsztat animacyjno integracyjny polegający na wspólnej zabawie  , autoprezentacyjny oraz teatralno dramowy. Do opieki nad uczestnikami obozu zatrudnionych będzie 3 opiekunów ( 1 opiekun na 15 osób) i kierownik obozu. Osoby te posiadają uprawnienia wychowawców wg przepisów  Ministerstwa Edukacji Narodowej. Młodzież uczestnicząca w obozie musi posiadać paszport lub dowód oraz  kartę ubezpieczeniową wydawaną przez NFZ. Oprócz tego wypełnione dokumenty: karta obozu, zaświadczenie o szczepieniach obowiązkowych, oświadczenie o zapoznaniu się z regulaminem wypoczynku.

Uwaga: Każdy uczestnik przed wyjazdem ma obowiązek wpłaty kaucji zwrotnej w wysokości 20 euro  na wypadek pokrycia zniszczeń w pensjonacie lub autokarze dokonanych przez uczestnika. W przypadku nie stwierdzenia w/w zniszczeń kaucja bedzie zwrócona uczestnikom po powrocie do Radomia.

W GALERII ZDJĘCIA Z POPRZEDNICH TURNUSÓW!

CENA ZA TURNUS WYNOSI 1980 ZŁ ZA UCZESTNIKA.

DLA OSÓB, KTÓRE W ZESZŁYM ROKU BRAŁY UDZIAŁ W NASZYM OBOZIE W GRECJI CENA WYNOSI 1930 ZŁ.

CENA 1930 ZŁ DOTYCZY RÓWNIEŻ RODZEŃSTWA BIORĄCEGO UDZIAŁ W WYŻEJ OPISANYM OBOZIE.

Dodatkowo do ceny obozu  doliczana jest obowiązkowa opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 15 zł /osoba

W cenie zapewniamy:

  • przejazd w obie strony autokarem klasy LUX-autokar wyłącznie dla uczestników naszego wyjazdu (wyjzd z Radomia parking ul.Struga 60c przy Centrum Handlowym przy Struga)
  • wyżywienie 3 razy dziennie (śniadanie, lunch, obiadokolacja),
  • opieka pedagogiczna (1 opiekun na 15 osób + kierownik obozu),
  • Opieka medyczna (lekarz na każde wezwanie),
  • Opieka ratownika
  • Opieka rezydenta
  • Ubezpieczenie NNW 10000 zł
  • pakiety na drogę powrotną do kraju,
  • wycieczki w cenie :wycieczka  autokarem do miasteczka Platamonas  ,wjazd autokarem  na  Olimp,zabytkowe  miasteczko Pantaleymonas zabytek Unesco i tradycyjny  targ grecki w Leptokarii .
  • w trakcie obozu będzie realizowany program integracyjno- animacyjny w oparciu o Trening Umiejętności Społecznych dla młodzieży , czyli wspólne zabawy i gry polegajace na wspołpracy w grupie  i relacjach miedzyludzkich.

Warunkiem zapisania na listę uczestników jest wypełnienie formularza kontaktowego, wypełnienie dokumentów kolonijnych i wpłata zaliczki w kwocie 500 zł na konto BGŻ 19 1600 1462 1817 4458 3000 0001 Studio Edukacji i Organizacji Imprez. Dokumenty kolonijne znajdują się w niebieskich polach na górze: umowa (2 egzemplarze), karta kwalfikacyjna, warunki uczestnictwa (2 egzemplarze). Dokumenty trzeba pobrać, podpisać i dostarczyć do naszego biura ul. Struga 60c Centrum Handlowe przy Struga.

,,Pinezka", pozostała kwotę należy wpłacić do 30.06.2019 ( Mozna dokonywać wpłat ratalnie po uzgodnieniu z organizatorem).
Dokonując wpłaty na konto należy przy każdym przelewie wpisywać IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA, nazwa obozu np.obóz w Grecji turnus (numer i data),  Po dokonaniu płatności (zaliczki oraz wpłaty końcowej) należy wysłać potwierdzenie transakcji na adres biuro@pinezka.edu.pl.

Przed wypoczynkiem będą organizowane spotkania dla rodziców i uczestników. Uczestnicy, którzy przyjmują regularnie leki, zobowiązani są posiadać informację od lekarza o sposobie ich przyjmowania. Rodzice na życzenie mogą otrzymać fakturę za obóz w którym uczesticzy dziecko.

INFORMACJA DOTYCZĄCA FAKTURY ZA WYPOCZYNEK DZIECKA-PROSIMY O PRZESYŁANIE ZAPOTRZEBOWANIA NA FAKTURĘ DROGĄ MAILOWĄ (e-mail: biuro@pinezka.edu.pl). W MAILU NALEŻY PODAĆ DANE OSOBY, NA KTÓRĄ MA BYĆ WYSTAWIONA FAKTURA ORAZ JEJ TREŚĆ. CZAS OCZEKIWANIA NA FAKTURĘ-DO 7 DNI. Faktury wystawiamy w terminie do 30 dni od zakończenia obozu! UWAGA! ABY ORZYMAĆ FAKTURĘ POTRZEBNE SĄ PARAGONY, KTÓRE OTRZYMALIŚĆIE PAŃSTWO PRZY WPŁACIE GOTÓWKOWEJ.

W PRZYPADKU NIEZEBRANIA 50%  UCZESTNIKÓW TURNUSU, ORGANIZATOR ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO ODWOŁANIA TURNUSU. RODZICE ZAPISANYCH DZIECI ZOSTANĄ O TYM POINFORMOWANI TELEFONICZNIE .

Więcej informacji pod numerem 698 730 047 Małgorzata Kłosiewicz.

KONTAKT TELEFONICZNY WYŁĄCZNIE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZ. 10.00-18.00! BIURO CZYNNE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZ. 15.00-18.00!

PROSIMY O POBRANIE DOKUMETÓW, KTÓRE WYŚWIETAJĄ SIĘ PO WYPEŁNIENIU FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO. Dokumentów nie wysyłamy mailowo.
 

FORMULARZ ZGŁOSZENIA

ZOBACZ ZDJĘCIA Z POPRZEDNIEJ KOLONII