Ten niewielki kraj położony na południu Europy, nad Morzem Adriatyckim, często określany jest mianem „ukrytej perły śródziemnomorskiej”. Każdy kto odwiedza Czarnogórę odbiera to państwo na swój własny sposób, ale wszystkich łączy jedno – nie potrafią przejść obojętnie nad pięknem tej krainy. 

Plaża Wielki Pijesak jest atrakcyjna i pokryta drobnymi kamyczkami, a jej długość wynosi 600 m. Wokół plaży znajdują się skały i jedna mała wysepka. Wzdłuż plaży znajduje się promenada z restauracjami, kawiarenkami, cukierniami, nocnymi klubami i dyskotekami. Plaża oferuje bardzo malowniczy zachód słońca.

Zakwaterowanie: Pensjonat Palma  znajduje się 250 m od plaży Dobra Voda.

Plaża w miejscowości Dobra Voda  pokryta jest drobnymi kamyczkami, a jej długość wynosi 600 m. Wokół plaży znajdują się skały i mała wysepka. Wzdłuż plaży jest promenada z licznymi restauracjami, kawiarenkami, cukierniami…
Wyposażenie pensjonatu: 25 pokoi  2,3,4 osobowe z lodówka, czajnik, klimatyzacja, TV, Wifi internet, balkon lub taras.  Pensjonat posiada jadalnie.

TERMINY: 03.08. – 12.08.2020

CENA: 1950/OS. (7 NOCY na miejscu)

CENA ZAWIERA:

  • przejazd komfortowym autokarem (WC, AC, DVD, BAREK),
  • 7 noclegów w Pensjonacie Palma w miejscowości Dobra Voda w pokojach 3,4 osobowych z łazienkami
  • wyżywienie: 3 posiłki dziennie (śniadanie - szwedzki stół), obiad, kolacja - serwowane - pierwsze świadczenie żywieniowe kolacja w dniu przyjazdu, ostatnie świadczenie żywieniowe obiad w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną),
  • opiekę doświadczonej kadry wychowawców, kierownika kolonii z ramienia zamawiającego,
  • opiekę medyczną na telefon oraz ratownika na miejscowego w Czarnogórze na plaży,
  • wycieczkę fakultatywną po Czarnogórze (autokar, przewodnik, wstęp),
  • ubezpieczenie KL, NNW, (Signal Iduna), drobny upominek od biura dla każdego uczestnika.

Uwaga !!! dodatkowo płatna opłata klimatyczna – koszt: 0,60 Euro/os./doba + 20 euro kaucji za ewentualne zniszczenia obiektu przez uczestnika w trakcie pobytu. Uwaga po stwierdzeniu że nic nie zostało zniszczone kaucja zostanie zwrócona w dniu wyjazdu z pensjonatu!

 

RAMOWY PROGRAM KOLONII:

1 dzień:

Wyjazd w godzinach popołudniowych z umówionego miejsca. Przejazd przez Słowację, Węgry w kierunku Serbii.

2 dzień:

Dalsza podróż przez Serbię w kierunku Czarnogóry. Przyjazd do Czarnogóry w godzinach popołudniowych. Zakwaterowanie, wieczorem, kolacja, nocleg.

3 - 8 dzień:

Pobyt wypoczynkowy w Czarnogórze - plażowanie, kąpiele w morzu pod opieką ratownika ogólnodostępnego na plaży, gry, zabawy, konkursy na plaży. (podczas pobytu pełne świadczenia żywieniowe). W trakcie pobyt Biuro zorganizuje wycieczkę objazdową po Czarnogórze ( Informacja o wycieczce znajduje się w oddzielnym załączniku)

9 dzień:

Śniadanie. Ostatnie wolne chwile nad morzem. Obiad. Po obiedzie wyjazd w drogę powrotną do Polski.

10 dzień:

Zakończenie imprezy w godzinach popołudniowych.

 

Podczas pobytu możliwość zorganizowania dodatkowych wycieczek fakultatywnych które poleca biuro: (ceny przy kompletnej grupie autokarowej) 

  • Wycieczka nad J. Szkoderskie (objazd jeziora, rejs statkiem, fisch picnic) - cena 30 EUR/os. 
  • Wycieczka Stary Bar i Ulcinj – cena: 20 Euro/os.

W trakcie pobytu oprócz plażowania proponujemy młodzieży zajęcia animacyjne, trening umiejętności społecznych, zajęcia fotograficzne. Oczywiście zajęcia są dobrowolne i dla chętnych.

Zapraszamy do zapisów ! Nasze obozy są niepowtarzalne !

Pinezka Radom
Studio Edukacji Artystycznej Radom
Studio Edukacji Artystycznej Radom
Organizacja czasu wolnego dla dzieci
Organizacja czasu wolnego dla dzieci
Edukacyjne zajęcia dla dzieci
Pinezka Radom
Studio Edukacji Artystycznej Radom