Dzieci mają mnóstwo energii. Studio edukacji artystycznej Pinezka w Radomiu powstało po to, aby ją właściwie spożytkować

Stworzyliśmy zespół animatorów, dla których praca z najmłodszymi jest życiową pasją.

Pinezka proponuje najciekawszą i najbardziej zróżnicowaną ofertę animacji czasu wolnego dla najmłodszych mieszkańców Radomia

Staramy się pomóc dzieciom w realizacji marzeń. Jesteśmy pewni, że dzięki pobudzeniu ich kreatywności i głodu wiedzy oraz uwolnieniu ogromnych pokładów energii, dajemy im znacznie więcej, niż tylko aktywnie spędzone chwile. Stworzyliśmy przyjazne, ciepłe i bezpieczne miejsce, gdzie przy odrobinie chęci, każde dziecko może rozwinąć swoją wyobraźnię i pasję tworzenia.

Nie stawiamy wygórowanych oczekiwań, a jedynie umożliwiamy realizację zainteresowań. Wierzymy, że to wystarczy, aby w przyszłości nasi podopieczni wspominali czas spędzony w Pinezce jako ważny i przyjemny okres w ich życiu

Przestronne sale, nowoczesny sprzęt, zabawki i rekwizyty. Oczywiście to wszystko zapewniamy. Jednak bez naszej wyjątkowej kadry animatorów są to tylko zwykłe miejsca i przedmioty. Bo to właśnie ludzie tworzą z Pinezki tak wspaniałe miejsce.

Zespół pracowników Pinezki składa się z pasjonatów taki dziedzin jak: pedagogika, sztuka, teatr, plastyka, muzyka, a nawet cyrk. Dzięki temu nasze studio edukacji artystycznej to miejsce, które niezwykle pozytywnie wyróżnia się na mapie Radomia. Zachęcamy do poznania ludzi tworzących Pinezkę:

Małgorzata Kłosiewicz

Założycielka Pinezki. Z wykształcenia jest pedagogiem kultury i animatorem teatru. Jej pasją jest teatr dziecięcy. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Kierowała pracownią imprez w Młodzieżowym Domu Kultury. Obecnie współtworzy najfajniejsze miejsce na całym świecie, czyli Pinezkę. Na co dzień to zwariowana fantastka, która uwielbia podróże z dziećmi i młodzieżą. Jako szefowa jest niezwykle miła, wyrozumiała i subtelna. Dba o najdrobniejsze szczegóły każdego, nawet małego przedsięwzięcia czy projektu.

Karolina Urbaniak

Doskonała organizatorka i fantastyczna animatorka. W Pinezce czuwa nad wszystkim, co wiąże się z animacjami i zamówieniami, dba też o sprawne funkcjonowanie naszego biura. Wyprawia od A do Z wspaniałe urodziny, pełne atrakcji i niespodzianek. Sympatyczna i uśmiechnięta osoba, która potrafi z każdym znaleźć nić porozumienia. Umie pozytywnie zaskakiwać.

Katarzyna Gierasińska

Animatorka z ogromnym poczuciem humoru i dystansem do siebie. Zawsze uśmiechnięta i gotowa do wspólnej zabawy. Uwielbia twórczo spędzać czas i zawsze ma jakiś świetny pomysł w zanadrzu. Doskonale wie, jak wprowadzić każdego w dobry nastrój. Spełnia się, prowadząc zajęcia.

Jesteśmy otwarci na współpracę. Angażujemy się w szereg inicjatyw społecznych i kulturalnych w Radomiu

Wyszliśmy z pomysłem animacji przedświątecznych dla oddziałów pediatrycznych w radomskich szpitalach. W ciągu roku szkolnego bierzemy udział i zapewniamy wsparcie organizacyjne oraz animacyjne w około 15 inicjatywach.