Dzieci mają mnóstwo energii. Studio Edukacji Artystycznej Pinezka w Radomiu powstało po to, aby ją właściwie spożytkować

Stworzyliśmy zespół animatorów, dla których praca z najmłodszymi jest życiową pasją.

Nasza misja i cel:

Rozwój i edukacja dziecka poprzez mądrą i rozwijającą zabawę. Działalnośc Pinezki rozpoczęła się w 2013r od tamtego czasu stale pracujemy nad rozwojem i ulepszaniem naszych usług. Obecnie aktywnośc firmy skupia się na kilku prężnie dzialających gałęziach:

1)Akademia Rozwoju Dziecka
Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku od 1,5 do 5 lat. Wspieramy indywidualny rozwój dziecka, wpajamy pozytywne odruchy społeczne, zwracamy uwagę na pozytywną pracę w grupie. Uczymy się tańców, piosenek i zabaw, które przygotują dziecko do pracy w grupie przedszkolnej. Posiadamy salę wyposażoną w miękkie klocki, zjeżdżalnie, tunele i namiociki, która pozwala nam wspierać rozwój ruchowy dziecka, poprzez organizowanie zajęc sportowych. Podczas zajęc plastycznych wpieramy rozwój motoryki małej. Podczas zabaw z chustą, tańcy i zabaw grupowych wpieramy świadomość własnego ciała oraz rozwój motoryki dużej.

2) Organizacja czasu wolnego podczas ferii i wakacji. Co roku pracujemy z dziećmi podczas ferii zimowych organizująć zimowiska i półzimowiska, podczas których działamy aktywnie i kreatywnie. W wakacje organizujemy liczne kolonie:w góry, nad morze, na mazury, oraz obozy zagraniczne, dla młodszych proponujemy półkolonie.

3) Imprezy i warsztaty dla dzieci, grup przedszkolnych i szkolnych. Imprezy służbowe oraz warsztaty dla dzieci niepełnosprawych. Co roku proponujemy szereg oferta z okazji Dnia Kobiet, Pierwszego Dnia Wiosny, Dnia Dziecka.
Prowadzimy warsztaty na zamówienie oraz takie, które posiadamy w swojej stałej ofercie. Organizujemy również widowiska interaktywne oraz festyny.

4) Sala Zabaw Cztery Słonie powstała, aby dzieci mogły się swobodnie bawić pod okien naszych opiekunów lub rodziców. Na sali przygotowana została specjalna przestrzeń w pełni bezpieczna i przystosowana do młodszych dzieci. W tym miejscu rodzice z dziećmi mogą bawić się i doskonalić koordynację wzrokowo-ruchową. Cała przestrzeń na naszej sali jest dostosowana specjalnie pod dzieci w każdym wieku,dla dzieci które są na tyle odważne aby samodzielnie przemierzać najbardziej skryte zakątki naszej sali przygotowaliśmy dodatkowe atrakcje i konstrukcję zabawową.

5) Centrum Szkoleniowe powstało we współpracy ze Stowarzyszeniem Klanza, aby umożliwoć nauczycielo i dyrektorom z Radomia i okolic doskonalenie swoich umiejętności nabywanie nowych. Poprzez liczne szkolenie i warsztaty nauczyciele mogą poszerzać swój warsztat i możliwości.

6) Siłownia dla dzieci HOP GYM jest odpowiedziąc na coraz większą potrzebę ruchu wśród dzieci. Jesteśmy pierwszą w Radomiu siłownią dla dzieci, działającą przy najnowszej i najnowocześniejszej siłowni dla dorosłych w Radomiu JUST GYM. Prowadzimy tam zajęcia ruchowe dla dzieci od 1rż do10 lat.  Zapraszamy wszystkie dzieci, które mają duże zapotrzebowanie na ruch, oraz te, które nosząc ciężkie plecaki szkolne, spędzając dużo czasu przu biurku są narażone na wady postawy.

PINEZKA posiada wykształconą kadrę pedagogów i animatorów, którzy bez końca poszerzają zakres swoich umiejętności. Dlatego możemy działać w różnych dziedzinach związanych z aktywnością małych dzieci.

Przedstawiamy Wam pracowników, na których opiera się PINEZKA. Cieszymy się, że możemy z Wami spełniać naszą pasję.

Małgorzata Kłosiewicz

Założycielka Pinezki. Z wykształcenia jest pedagogiem kultury i animatorem teatru. Jej pasją jest teatr dziecięcy. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Kierowała pracownią imprez w Młodzieżowym Domu Kultury. Jako szefowa jest niezwykle miła, wyrozumiała i subtelna. Dba o najdrobniejsze szczegóły każdego, nawet małego przedsięwzięcia czy projektu. Zarządza działalnością Pinezki, Sali Zabaw Cztery Słonie oraz Siłowni Hop Gym.

Karolina Urbaniak

Doskonała organizatorka i fantastyczna animatorka. W Pinezce czuwa nad wszystkim, co wiąże się z animacjami i zamówieniami, dba też o sprawne funkcjonowanie naszego biura. Wyprawia od A do Z wspaniałe urodziny, pełne atrakcji i niespodzianek. Sympatyczna i uśmiechnięta osoba, która potrafi z każdym znaleźć nić porozumienia. Umie pozytywnie zaskakiwać.

Katarzyna Gierasińska

Animatorka z ogromnym poczuciem humoru i dystansem do siebie. Zawsze uśmiechnięta i gotowa do wspólnej zabawy. Uwielbia twórczo spędzać czas i zawsze ma jakiś świetny pomysł w zanadrzu. Doskonale wie, jak wprowadzić każdego w dobry nastrój. Spełnia się, prowadząc zajęcia.

Jesteśmy otwarci na współpracę. Angażujemy się w szereg inicjatyw społecznych i kulturalnych w Radomiu

Wyszliśmy z pomysłem animacji przedświątecznych dla oddziałów pediatrycznych w radomskich szpitalach. W ciągu roku szkolnego bierzemy udział i zapewniamy wsparcie organizacyjne oraz animacyjne w około 15 inicjatywach.