KOLONIA NAD MORZEM ,,GWIAZDY SPORTU I SCENY"
SMOŁDZIŃSKI LAS (OFERTA NIEAKTUALNA)

OFERTA NIEAKTUALNA!

Obóz ,,Gwiazdy Sportu i Sceny" kierowany jest do dzieci starszych od 10 lat i młodzieży do 16 lat. Kolonia odbywa się w Smołdzińskim Lesie nad morzem. (OFERTA NIEAKTUALNA)


Piekne miejsce oddalone od wielkich aglomeracji miejskich, czysta i prawie bezludna, ale strzeżona plaża, czyste morze i piękne widoki. Ośrodek jest wyposażony w boiska sportowe do piłki nożnej, plażowej, siatkówki i koszykówki, park trampolin i kilka świetlic do zajęć. Jedzonko pyszne i świetna atmosfera. Miejsce sprawdzone przez nas w poprzednich latach.

W tym roku zapraszamy na obóz miłośników  tańca, teatru, fotografii i wyzwań związanych  z survivalem, czyli szkołą przetrwania. Co za tym idzie? Oczywiście program ...a w nim zajęcia taneczne prowadzone przez Mistrza Świata w kategorii show dance, zajęcia teatralne prowadzone przez młodych adeptów sztuki-studentów Akademii Teatralnej. Obowiązkowo również fotografia prowadzona przez  zawodowego fotografa oraz  survival-jak dotrzeć do mety bez nawigacji,  jak rozpoznawać rośliny jadalne oraz wiele zadań sprawnościowych i gry terenowe. Oczywiście jak zwykle pyszne jedzonko w naszym ulubionym ośrodku Daja w Smołdzińskim Lesie.


Oprócz zajęć programowych oczywiście plażowanie i szaleństwo w morzu, wycieczka do Ustki, gdzie będziemy płynąć statkiem korsarskim. Zajrzymy do poniemieckich fortyfikacji z okresu I wojny z szeregiem niespodzianek np. strzelanie z łuku, wycieczka do Kluk  do starego skansenu, ukrytego w czarnym lesie pełnym tajemnic, wycieczka na latarnie morską i górę Wielkich Magów słynąca z magicznych właściwości. Oraz jak zwykle na koloniach z Pinezką słynne gry terenowe: podchody, rajd nocny (latarki we własny zakresie), szukanie ukrytego skarbu, walka o tron, olimpiada na wesoło, rozgrywki balonowe, dyskoteki, ogniska i nocne opowieści, a dla odważnych nocna Wampiriada !!!

Jedyny w swoim rodzaju chrzest morski dla wszystkich-nie tylko nowicjuszy!

Zapraszamy! Zabawa będzie jak zwykle super!

W GALERII ZDJĘCIA Z POPRZEDNICH TURNUSÓW!

TERMINY TURNUSÓW:
I turnus - 14.07-24.07.2019

 

Zapewniamy:

  • 10 noclegów w ośrodku Daja
  • pełne wyżywienie (codziennie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja)
  • przejazd autokarem
  • opieka ratownika na kąpielisku
  • realizacja programu ( w tym bilety wstępu, materiały warsztatowe)
  • ubezpieczenie NNW 10.000

 

Warunkiem zapisania na listę uczestników jest wypełnienie formularza kontaktowego, wypełnienie dokumentów kolonijnych i wpłata zaliczki w kwocie 200 zł na konto BGŻ 19 1600 1462 1817 4458 3000 0001 Studio Edukacji i Organizacji Imprez ,,Pinezka" , pozostała kwotę należy wpłacić do 30.06.2019 ( Mozna dokonywać wpłat ratalnie po uzgodnieniu z organizatorem).

Dokonując wpłaty na konto należy przy każdym przelewie wpisywać IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA, rodzaj kolonii lub półkolonii, turnus (numer i data), np: Anna Kowalska, półkolonia MWR turnus I (25.06-06.07). Po dokonaniu płatności (zaliczki oraz wpłaty końcowej) należy wysłać potwierdzenie transakcji na adres biuro@pinezka.edu.pl.

INFORMACJA DOTYCZĄCA FAKTURY ZA WYPOCZYNEK DZIECKA-PROSIMY O PRZESYŁANIE ZAPOTRZEBOWANIA NA FAKTURĘ DROGĄ MAILOWĄ (e-mail: biuro@pinezka.edu.pl). W MAILU NALEŻY PODAĆ DANE OSOBY, NA KTÓRĄ MA BYĆ WYSTAWIONA FAKTURA ORAZ JEJ TREŚĆ. CZAS OCZEKIWANIA NA FAKTURĘ-DO 7 DNI.


Przed wypoczynkiem będą organizowane spotkania dla dzieci i uczestników. Dzieci, które przyjmują regularnie leki, zobowiązane są posiadać informację od lekarza o sposobie ich przyjmowania. Rodzice na życzenie mogą otrzymać fakturę oraz zaświadczenie o zgłoszeniu wypoczynku w Kuratorium w formie pisemnej do odbioru w biurze Pinezki.

W PRZYPADKU NIEZEBRANIA 50%  UCZESTNIKÓW TURNUSU, ORGANIZATOR ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO ODWOŁANIA TURNUSU. RODZICE ZAPISANYCH DZIECI ZOSTANĄ O TYM POINFORMOWANI TELEFONICZNIE .

Więcej informacji pod numerem:
698 730 047 Małgorzata Kłosiewicz
697 905 011  Biuro Pinezka / nr kontaktowy w sprawie półkolonii

KONTAKT TELEFONICZNY WYŁĄCZNIE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZ. 10.00-18.00! BIURO CZYNNE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZ. 15.00-17.00!

PROSIMY O POBRANIE DOKUMETÓW, KTÓRE WYŚWIETAJĄ SIĘ PO WYPEŁNIENIU FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO. Dokumentów nie wysyłamy mailowo.
 

FORMULARZ ZGŁOSZENIA

ZOBACZ ZDJĘCIA Z POPRZEDNIEJ KOLONII