AKTYWNI W GÓRACH
SUCHE K. PORONINA

"Aktywni w górach" - Suche k. Poronina

Drodzy Rodzice ! Wakacje 2020 będą inne niż do tej pory, ale czy to znaczy że mają być mniej ciekawe? My zrobimy  wszystko żeby były wyjątkowe!. Kwarantanna wszystkim dała się we znaki a najbardziej dzieciom, pozbawionym kontaktu z rówieśnikami, postaramy się aby nagromadzona energia znalazła zdrowy i kreatywny upust w trakcie kolonii. Od lat zajmujemy się organizowaniem wypoczynku wakacyjnego dla dzieci i młodzieży w tym roku oprócz doświadczenia dołożymy wszelkich starań żeby dostosować się do wymagań Ministerstwa Zdrowia i Ministerstwa  Edukacji  dotyczących bezpieczeństwa dzieci w trakcie wypoczynku zorganizowanego. Proponujemy sprawdzone i bezpieczne miejsce w Suche koło Poronina pensjonat ,,Dziubasówka", jest to miejsce odosobnione a w pensjonacie będzie zakwaterowana tylko nasza kolonia. Zapraszamy do udziału w kolonii i mamy nadzieję że staniemy na wysokości zadania i nasi najwspanialsi mali klienci wrócą szczęśliwi, wypoczęci, zdrowi i odporniejsi.

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 10 do 17 lat do naszego stałego miejsca wakacyjnego, czyli pensjonatu ,,Dziubasówka" w miejscowości Suche, gmina Poronin. Pensjonat położony jest u podnóża Tatr, otoczony łąkami. Klimat tego miejsca jest niesamowity. Pokoje 2 osobowe z łazienkami, pyszne domowe jedzonko przygotowywane przez Panią Danusię daje poczucie domowej atmosfery. Przy wejściach do  budynku, stołówki i pokoi będą ustawione pojemniki z płynem dezynfekcyjnym. W programie będziemy zwracali uwagę dzieciom na częste mycie i dezynfekowanie rąk. Obóz skierowany do uczestników nastawionych na aktywność, bo na nudę w te wakacje nie będzie czasu!

PROGRAM OBOZU:
-wycieczka do Tatralandii (Słowacja)-największego parku wodnego w Tatrach! W nim czeka na nas 14 basenów z mineralizowana wodą, 26 rur i zjeżdżalni, Wyspa Piratów z Karaibów, Tropical Paradise, Wellnes Paradise. Drodzy Rodzice na razie nie mamy informacji co będzie z wycieczką do Tatralandii (Słowacja). Jeśli nie będziemy mogli tam pojechać, skorzystamy z całodniowego pobytu w Chochołowskich Termach.
-wycieczki górskimi szlakami: Dolina Strążyska, Droga pod Reglami, Skocznia ,,Wielka Krokiew", park linowy pod Krokwią,
-wycieczka do Zakopanego: Krupówki,baseny termalne na Polanie Szymoszkowej lub Aqua Park
-wycieczka piesza do Harendy, trasą na Ząb do najwyżej położonej wsi w Polsce,
-gry i zabawy terenowe: podchody, szukanie ukrytych skarbów, zawody grupowe "Potyczki Tytanów",
-gry i zabawy sportowe: Olimpiada na wesoło, rozgrywki w piłkę plażową,
-zabawy  animacyjno- integracyjne: ogniska, Baloniada, dyskoteki, zabawy świetlicowe, bal przebierańców, bal pidżamowy, Mam Talent, Randka w ciemno, Jaka to melodia?.

Turnus I Mega Aktywny! dla uczestników w wieku od 10 do 14 lat, cena 1650 zł z dojazdem autokarem ( jeśli rodzice chcą sami przywieźć dziecko na miejsce kolonii i odebrać po zakończonym turnusie)  cena wynosi 1550zł ! Turnus aktywny nastawiony na podreperowanie kondycji i sprawności. Codzienne sportowe rozgrzewki, zajęcia taneczne, zajęcia sportowe, wędrówki górskimi szlakami. Ale  także ogniska z piosenkami, dyskoteki, nocne szukanie skarbów, podchody i cały program wycieczkowo - wypoczynkowy.

Turnus II "Akcja Film" dla uczestników starszych od 12 do 17 lat, z warsztatami filmowymi prowadzonymi przez telewizyjnych  profesjonalistów cena 1780 zł z dojazdem autokarem (jeśli rodzice chcą sami przywieźć dziecko na miejsce kolonii i odebrać po zakończonym turnusie)  cena wynosi 1680zł! Na  warsztatach zaczynamy często od pomysłu na film, piszemy scenariusz (młodzież pisze go pod naszą opieką metodą save the cat krok po kroku), następnie robimy też trochę wprowadzenia i teorii z języka filmu (żeby każdy wiedział jak co się w filmie nazywa). W trakcie teorii dopracowuję scenariusz, obsadzamy role (robimy casting - co prawda robimy go już pisząc, ale młodzież wtedy ma też szansę oswoić się trochę z kamerą) i szukamy lokacji (ewentualnie przygotowujemy kostiumy, rekwizyty). Potem praca  dość intensywna - często do późnych godzin nocnych.
Na końcu  ewentualne dokrętki + szybki montaż. Film (jeśli robimy bardzo krótką formę) wieczorem jest już gotowy (pierwsza wersja) i robimy sobie pokaz filmu. W przypadku ambitniejszych projektów - jeśli mamy młodzież, która naprawdę chce popracować, to kończymy elementami montażu, ale link do filmu dostają na maila po kilku dniach (dopracowany film) a poza warsztatami realizujemy cały program wypoczynkowy i wycieczkowy .

Zapraszam serdecznie! Emocje i zabawa gwarantowane!

Pozdrawiam i do zobaczenia w górach " Pinezka"

W GALERII ZDJĘCIA Z POPRZEDNICH TURNUSÓW!

Wymagany jest tymczasowy dowód lub indywidualny paszport, w celu przekroczenia granicy polsko-słowackiej podczas wycieczki do Tatralandii!


TERMINY TURNUSÓW:


I TURNUS 05.07-14.07.2020 (dla uczestników w wieku od 10 do 14 lat)

II TURNUS 15.07-24.07.2020 (dla uczestników w wieku od 12 do 17 lat)
 

Cena za turnus wynosi

I TURNUS 1650zł (dojazd we własnym zakresie cena wynosi 1550zł)

II TURNUS 1780zł (dojazd we własnym zakresie cena wynosi 1680zł)

W przypadku rodzeństwa obowiązuje zniżka na drugie dziecko - 100zł.

W cenie zapewniamy:

  • WYCIECZKĘ DO TATRALANDII (ze względu na wyjątkową sytuację podajemy również program alternatywny - całodniowy pobyt w Chochołowskich Termach)
  • 9 noclegów w ośrodku Dziubasówka
  • pełne wyżywienie (codziennie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja)
  • przejazd autokarem
  • opieka ratownika na basenie
  • realizacja programu ( w tym bilety wstępu, materiały warsztatowe)
  • ubezpieczenie NNW 10.000

UWAGA! Dla dzieci ze specjalnymi potrzebami żywieniowymi istnieje możliwość wykupienia diety bezglutenowej lub innej za dodatkową opłatą w wysokości 100zł za turnus.

Warunkiem zapisania na listę uczestników jest wypełnienie formularza kontaktowego, wypełnienie dokumentów kolonijnych i wpłata zaliczki w kwocie 200 zł na konto BGŻ 19 1600 1462 1817 4458 3000 0001 Studio Edukacji i Organizacji Imprez. Dokumenty kolonijne znajdują się w zakładce lato/zima na półstronie do wyboru półkolonie,kolonie,obozy w niebieskich polach na górze: umowa (2 egzemplarze), karta kwalfikacyjna, warunki uczestnictwa (2 egzemplarze). Dokumenty trzeba pobrać i podpisać. Przyjmujemy dokumenty tylko w formie elektronicznej czyli skan wysłany na maila.

,,Pinezka" , pozostała kwotę należy wpłacić do 30.06.2019 ( Mozna dokonywać wpłat ratalnie po uzgodnieniu z organizatorem). Prosimy o wpłacenie zaliczki w ciągu 7 dni od przesłania do nas formularza zgłoszeniowego. W przeciwnym razie dziecko moze zostać skreślone z listy uczestników.
Dokonując wpłaty na konto należy przy każdym przelewie wpisywać IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA, rodzaj kolonii lub półkolonii, turnus (numer i data), np: Anna Kowalska, półkolonia MWR turnus I (25.06-06.07). Po dokonaniu płatności (zaliczki oraz wpłaty końcowej) należy wysłać potwierdzenie transakcji na adres biuro@pinezka.edu.pl.

INFORMACJA DOTYCZĄCA FAKTURY ZA WYPOCZYNEK DZIECKA-PROSIMY O PRZESYŁANIE ZAPOTRZEBOWANIA NA FAKTURĘ DROGĄ MAILOWĄ (e-mail: biuro@pinezka.edu.pl). W MAILU NALEŻY PODAĆ DANE OSOBY, NA KTÓRĄ MA BYĆ WYSTAWIONA FAKTURA ORAZ JEJ TREŚĆ. CZAS OCZEKIWANIA NA FAKTURĘ-DO 7 DNI. FAKTURĘ WYSTAWIAMY TYLKO I WYŁĄCZNIE W CIĄGU MIESIĄCA OD UDZIAŁU DZIECKA W WYPOCZYNKU. UWAGA! ABY ORZYMAĆ FAKTURĘ POTRZEBNE SĄ PARAGONY, KTÓRE OTRZYMALIŚĆIE PAŃSTWO PRZY WPŁACIE GOTÓWKOWEJ.

Przed wypoczynkiem będą organizowane spotkania dla dzieci i uczestników. Dzieci, które przyjmują regularnie leki, zobowiązane są posiadać informację od lekarza o sposobie ich przyjmowania. Rodzice na życzenie mogą otrzymać fakturę oraz zaświadczenie o zgłoszeniu wypoczynku w Kuratorium w formie pisemnej do odbioru w biurze Pinezki.

 

W PRZYPADKU NIEZEBRANIA 50%  UCZESTNIKÓW TURNUSU, ORGANIZATOR ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO ODWOŁANIA TURNUSU. RODZICE ZAPISANYCH DZIECI ZOSTANĄ O TYM POINFORMOWANI TELEFONICZNIE .
 

Więcej informacji pod numerem:
698 730 047 Małgorzata Kłosiewicz
697 905 011  Biuro Pinezka / nr kontaktowy w sprawie półkolonii

KONTAKT TELEFONICZNY WYŁĄCZNIE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZ. 10.00-18.00! BIURO CZYNNE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZ. 15.00-17.00!

FORMULARZ ZGŁOSZENIA

ZOBACZ ZDJĘCIA Z POPRZEDNIEJ KOLONII