AKTYWNI W GÓRACH
SUCHE K. PORONINA

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 10 do 15 lat do naszego stałego miejsca wakacyjnego, czyli pensjonatu ,,Dziubasówka" w miejscowości Suche, gmina Poronin. Pensjonat położony jest u podnóża Tatr, otoczony łąkami. Klimat tego miejsca jest niesamowity. Pokoje z łazienkami, pyszne domowe jedzonko przygotowywane przez Panią Danusię daje poczucie domowej atmosfery. Obóz skierowany do uczestników nastawionych na aktywność, bo na nudę w te wakacje nie będzie czasu!


W programie obozu:
-wycieczka do Tatralandii (Słowacja)-największego parku wodnego w Tatrach! W nim czeka na nas 14 basenów z mineralizowana wodą, 26 rur i zjeżdżalni, Wyspa Piratów z Karaibów, Tropical Paradise, Wellnes Paradise,
-wycieczki górskimi szlakami: Dolina Strążyska, Droga pod Reglami, Skocznia ,,Wielka Krokiew", park linowy pod Krokwią,
-wycieczka do Zakopanego: Krupówki,baseny termalne na Polanie Szymoszkowej lub Aqua Park
-wycieczka piesza do Harendy, trasą na Ząb do najwyżej położonej wsi w Polsce,
-gry i zabawy terenowe: podchody, szukanie ukrytych skarbów, zawody grupowe "Potyczki Tytanów",
-gry i zabawy sportowe: Olimpiada na wesoło, rozgrywki w piłkę plażową,
-zabawy  animacyjno- integracyjne: ogniska, Baloniada, dyskoteki, zabawy świetlicowe, bal przebierańców, bal pidżamowy, Mam Talent, Randka w ciemno, Jaka to melodia?.

Zapraszam serdecznie! Emocje i zabawa gwarantowane!

Pozdrawiam i do zobaczenia w górach,

Pani " Pinezka"

W GALERII ZDJĘCIA Z POPRZEDNICH TURNUSÓW!

Wymagany jest tymczasowy dowód lub indywidualny paszport, w celu przekroczenia granicy polsko-słowackiej podczas wycieczki do Tatralandii!


TERMINY TURNUSÓW:


I turnus 05.07-14.07.2020

II turnus 15.07-24.07.2020
 

Cena za turnus wynosi 1590 zł (w przypadku rodzeństwa obowiązuje zniżka na drugie dziecko -5%).

W cenie zapewniamy:

  • WYCIECZKĘ DO TATRALANDII
  • 9 noclegów w ośrodku Dziubasówka
  • pełne wyżywienie (codziennie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja)
  • przejazd autokarem
  • opieka ratownika na basenie
  • realizacja programu ( w tym bilety wstępu, materiały warsztatowe)
  • ubezpieczenie NNW 10.000

UWAGA! Dla dzieci ze specjalnymi potrzebami żywieniowymi istnieje możliwość wykupienia diety bezglutenowej lub innej za dodatkową opłatą w wysokości 100zł za turnus.

Warunkiem zapisania na listę uczestników jest wypełnienie formularza kontaktowego, wypełnienie dokumentów kolonijnych i wpłata zaliczki w kwocie 200 zł na konto BGŻ 19 1600 1462 1817 4458 3000 0001 Studio Edukacji i Organizacji Imprez ,,Pinezka" , pozostała kwotę należy wpłacić do 30.06.2019 ( Mozna dokonywać wpłat ratalnie po uzgodnieniu z organizatorem). Prosimy o wpłacenie zaliczki w ciągu 7 dni od przesłania do nas formularza zgłoszeniowego. W przeciwnym razie dziecko moze zostać skreślone z listy uczestników.
Dokonując wpłaty na konto należy przy każdym przelewie wpisywać IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA, rodzaj kolonii lub półkolonii, turnus (numer i data), np: Anna Kowalska, półkolonia MWR turnus I (25.06-06.07). Po dokonaniu płatności (zaliczki oraz wpłaty końcowej) należy wysłać potwierdzenie transakcji na adres biuro@pinezka.edu.pl.

INFORMACJA DOTYCZĄCA FAKTURY ZA WYPOCZYNEK DZIECKA-PROSIMY O PRZESYŁANIE ZAPOTRZEBOWANIA NA FAKTURĘ DROGĄ MAILOWĄ (e-mail: biuro@pinezka.edu.pl). W MAILU NALEŻY PODAĆ DANE OSOBY, NA KTÓRĄ MA BYĆ WYSTAWIONA FAKTURA ORAZ JEJ TREŚĆ. CZAS OCZEKIWANIA NA FAKTURĘ-DO 7 DNI. FAKTURĘ WYSTAWIAMY TYLKO I WYŁĄCZNIE W CIĄGU MIESIĄCA OD UDZIAŁU DZIECKA W WYPOCZYNKU.

Przed wypoczynkiem będą organizowane spotkania dla dzieci i uczestników. Dzieci, które przyjmują regularnie leki, zobowiązane są posiadać informację od lekarza o sposobie ich przyjmowania. Rodzice na życzenie mogą otrzymać fakturę oraz zaświadczenie o zgłoszeniu wypoczynku w Kuratorium w formie pisemnej do odbioru w biurze Pinezki.

 

W PRZYPADKU NIEZEBRANIA 50%  UCZESTNIKÓW TURNUSU, ORGANIZATOR ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO ODWOŁANIA TURNUSU. RODZICE ZAPISANYCH DZIECI ZOSTANĄ O TYM POINFORMOWANI TELEFONICZNIE .
 

Więcej informacji pod numerem:
698 730 047 Małgorzata Kłosiewicz
697 905 011  Biuro Pinezka / nr kontaktowy w sprawie półkolonii

KONTAKT TELEFONICZNY WYŁĄCZNIE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZ. 10.00-18.00! BIURO CZYNNE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZ. 15.00-17.00!

FORMULARZ ZGŁOSZENIA

ZOBACZ ZDJĘCIA Z POPRZEDNIEJ KOLONII