Siłownia HOP GYM for Kids

Studio Edukacji Artystycznej Radom

PROMOCJA - W PAŹDZIERNIKU KARNETY -20% (na jeden miesiąc)!

Hop Gym powstał z myślą o dzieciach i dla dzieci od 6. msca do 10 lat.

To miejsce, w którym nasze pociechy mogą uczyć się stawiać pierwsze kroki w drodze do prawidłowego rozwoju, a może nawet do kariery sportowej, w myśl starego powiedzenia "czym skorupka za młodu nasiąknie..".
Bardzo ważne jest, aby od najwcześniejszych lat wyrabiać w dziecku potrzebę aktywności fizycznej i dążenia do bycia sprawnym.
Nasze dzieci, to dzieci pokolenia smartfonów, koputerów i wrażeń wirtualnych. To świat bardzo pociągający, ale nierzeczywisty, dlatego bardzo łatwo u dziecka o odrealnienie odczuwania bodźców.
Jeśli chcemy mieć zdrowe dzieci fizycznie i intelektualnie dbajmy o ich zrównoważony rozwój.
Zajęcia, które organizujemy od wielu lat w Pinezce sprawiają, że cieszymy się zaufaniem wśród rodziców i dzieci. Otworzyliśmy pierwszą siłownię dla dzieci  z myślą o ich przyszłości i sprawności.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo zajęcia ogólnorozwojowe, ale i takie, które mają wpływać na prawidłową postawę i sprawność dziecka. Proponujemy również zajęcia profilaktyczno-korekcyjne .

Zasady wykupienia karnetu przy płatności przelewem.
1. Zgłaszamy chęć wykupienia karnetu w formularzu zgłoszeniowym na stronie www.pinezka.edu.pl
2. Dokonujemy wpłaty na konto Pinezki (11 1140 2004 0000 3302 7609 1409 ) kwoty odpowiadającej cenie karnetu, zgodnej z opisem na stronie.
3. Odbiór Karnetu w Hop Gym lub Pinezce.

Istnieje możliwość wykupienia karnety za gotówkę bezpśrednio w Hop GYM.

 

MAMA I JA 
Zajęcia cykliczne, 3 stopniowe: Jesień, Zima, Wiosna - Mają na celu uspołecznienie dziecka i przygotowanie do łagodnej adaptacji w przedszkolu. Zajęcia odbywają się 3 razy w tygodniu
Koszt 170zł/mc (karnet 3 miesięczny – 450 zł)

WYGIBASY
Aktywna zabawa i proste ćwiczenia ogólnorozwojowe. Cel zajęć: rozwój dużej motoryki dziecka, pobudzeni sprawności i chęci do wysiłku fizycznego.
Koszt zajęć 10zł/h (pon.-pt), sobota 12zł/h

SPRAWNY SMOK 
Aktywna zabawa, ćwiczenia koordynacji ruchów, ćwiczenia wzmacniające mięśnie, nauka prostych ćwiczeń gimnastycznych. Zajęcia przy muzyce pobudzające aktywność dziecka i uczące współpracy w grupie.*

RYCH ROZWIJAJĄCY
Zajęcia oparte na metodzie Weroniki Sherborne kształtujące świadomość ciała i pobudzające ogólny rozwój dziecka: intelektualny poprzez stymulowanie koncentracji i ruchowy poprzez wykonywanie prostych ćwiczeń rozciągających i wzmacniających.*

TRACĘ NA WADZE
Zajęcia ogólnorozwojowe z nastawieniem na pobudzenie aktywności ruchowej dziecka i wyrobienie prawidłowych nawyków.*

*Zajęcia 1x w tygodniu-karnet 80zł/mc
*Zajęcia 2x w tygodniu-karnet 140zł/mc
*Zajęcia 3x w tygodniu i więcej -karnet 200zł/mc       
                

 

ZAPEWNIAMY POMOC W DOPASOWANIU ZAJĘĆ DO INDYWIDUALNYCH POTRZEB KAŻDEGO DZIECKA

 
Studio Edukacji Radom


Zapraszamy na dni otwarte HOP GYM  20 września czwartek i i 24 poniedziałek w godzinach 15.00 do 20.00TRWA NABÓR DO GRUP! Zapraszamy do zapisywania się przez formularz kontaktowy na stronie www.pinezka.edu.pl w zakładce kontakt.
Służymy Państwu wszechstronną pomocą w ułożeniu programu zajęć grupowych lub indywidualnych. Zatrudniamy do prowadzenia zajęć wykwalifikowanych instruktorów ,trenerów i terapeutów

Wykwalifikowana kadra trenerska dobierze dla Państwa dzieci odpowiedni trening, który będzie jak najlepiej stymulował rozwój ruchowy Waszych pociech. Zajęcia odbywają się w asyście rodziców/opiekunów, jak i prowadzone są również zajęcia dla dzieci pod okiem trenera.