Najważniejszy jest zawsze Jubilat!

W naszej sali zabaw ,,Cztery Słonie"  w dniu tego wyjątkowego święta wszystko podporządkowane jest właśnie Jej lub Jemu. Oczywiście nie zapominamy o atrakcjach. Dzieci mają zapewniony poczęstunek, estetyczne dekoracje, odpowiednie nagłośnienie i oświetlenie, a przede wszystkim dobrą zabawę na konstrukcji  pod okiem profesjonalnych animatorów. Na czas imprezy dla rodziców lub opiekunów zapewniamy komfortowy wypoczynek w osobnej sali przy kawie bądź herbacie z naszej kawiarni.

Sala ,,Cztery Słonie"jest dedykowana dzieciom młodszym, doskonale służy Maluchom, które odkrywają świat wszystkimi zmysłami.

Poznaj cztery złote zasady, których spełnienie jest dla nas najważniejsze przy organizacji urodzin dla dzieci:

Zadowolenie Jubilata

To, o czym marzy każde dziecko, czyli zabawa w kolorowych kuleczkach i skoki na trampolinie połączone z torem przeszkód sprawi, że urodziny w Czterech Słoniach zostają w pamięci Jubilata i jego gości na długo. W trakcie urodzin wszystkie dzieci razem bawią się i integrują, korzystając z licznych atrakcji. O nudzie nie ma nawet mowy.

Bezpieczeństwo

Nasi animatorzy opiekują się wszystkimi uczestnikami imprezy w trakcie zabawy i podczas spożywania posiłków, dbają o miłe przywitanie i pożegnanie gości.

Dodatkowe atrakcje

Na życzenie Jubilata możemy przygotować kolorową piniatę ze słodyczami, pomalować jemu oraz gościom buzie oraz z baloników stworzyć prawdziwe arcydzieła. Możemy również przygotować balonową dekorację sali oraz stołu urodzinowego. W naszej ofecie mamy również atrakcyjne, tematyczne pakiety urodzinowe.

Dbałość o Rodziców

Urodziny dziecka to również ważny moment dla Rodziców. Impreza dziecka stanowi doskonałą okazje do spotkania się Rodziców, rozmowy i relaksu. Mając to na uwadze, proponujemy Państwu wygodne miejsce do odpoczynku przy pysznej kawie i słodkościach z naszej kawiarni.

Urodziny w Czterech Słoniach odbywają się przez cały tydzień. Zapewniamy sto procent zadowolenia i zero zmartwień!

Od poniedziałku do piątku imprezy urodzinowe rozpoczynają się od godz. 17.00 . W soboty i niedziele dzieci bawią się godzinach: 11.00 do 13.00, 14.00-16.00 oraz 17.00-19.00 Dbamy o nawet najdrobniejsze szczegóły: od przygotowania eleganckich zaproszeń przez atrakcje dla dzieci po tort i poczęstunek dla rodziców. A do zaoferowania mamy zdecydowanie więcej!

Organizacja czasu wolnego dla dzieci

Na nasze urodziny składają się:

-dwie godziny zabawy na konstrukcji z torem przeszkód, zjeżdżalniami, basenem z kuleczkami, trampolinką,

-opieka kordynatora urodzin,

-poczęstunek  w dwóch wersjach:

a)wersja tradycyjna (napoje i woda, chipsy, chrupki, żelki, ciasteczka, paluszki, beziki) lub

b)wersja fit (napoje i woda, flipsy kukurydziane, ciasteczka owsiane, herbatniki pełnoziarniste, biszkopty, paluszki juniorki),

-kolorowa zastawa i dekoracja stołu urodzinowego,

-dyplom na zakończenie urodzin dla każdego dziecka,

-przestronny kącik dla Rodziców z możliwością korzystania z naszej kawiarni

I. Od poniedziałku do czwartku cena urodzin wynosi:

  • 27 zł/dziecko (powyżej 12 dzieci)

  • 30 zł/dziecko (poniżej 12 dzieci)

 

II. Od piątku do niedzieli cena urodzin wynosi:

  • 35zł/dziecko

Dodatkowo płatna oprawa urodzin to:

-modelowanie baloników-3zł/dziecko

-malowanie twarzy-5zł/dziecko

-rozbijanie kolorowej piniaty ze słodyczami-120zł

-prezenty dla gości urodzinowych-kolorowe lizaki z manufaktury słodyczy-5zł/szt

-balonowa dekoracja sali-od 6zł/balon

-zaproszenia urodzinowe-1,5zł/szt

-rezerwacja sali dla Rodziców-50zł/2h

-możliwość zamówienia tortu oraz ciasta dla Rodziców

-przygotowanie poczęstunku dla Rodziców

 

Pinezka Radom

Drodzy Rodzice! Dzień urodzin dziecka to moment ważny również dla Państwa.

Gdy dzieci będą szaleć pod okiem animatora w Ninja Parku, Rodzice mogą odpocząć w kawiarni lub osobnej salce urodzinowej.

Przygotowaliśmy dla Państwa:

-bogatą ofertę kawy i herbaty oraz napojów z naszej kawiarni,

-szeroki wybór ciast oraz tortów,

-możliwość przygotowania deserów lodowych oraz zamówienia pizzy

pinezka

Dla osób zainteresowanych mamy przygotowane pakiety tematyczne urodzin

              

Słoniowe urodzinki

 

Jeśli Państwa dziecko uwielbia uczestniczyć w zabawach organizowanych przez animatora, gdzie główną rolę odgrywa kolorowa chusta, tunele i zabawy, to propozycja idealna dla niego!  Całość dopełnią szaleństwa na dwupoziomowej konstrukcji zabawowej oraz zjazdy ze ślizgawki dużej i małej wprost do basenu z kulkami. Nie zabraknie również tańców animacyjnych  i konkurencji sprawnościowych. Do  tego pyszne smakołyki na słodkim urodzinowym stole. Niezapomniana przygoda gwarantowana!  

 

Rodzice w tym czasie będą mogli odpocząć przy filiżance pysznej kawy (ciacho dla chętnych) lub po prostu odebrać dzieci o ustalonej porze.


Cena obejmuje :
-animatora (1 h )
-wynajem sali
- poczęstunek

-dyplomy

Cena 550 zł/ 10 os +35 zł za kolejne dziecko.

Gdy ilość dzieci uczestniczących w imprezie urodzinowej przekracza 12 osób obowiązkowo drugi animator dla dzieci  (koszt 70 zł).

               

Kreatywne urodziny

 

To jedyne takie połączenie nauki i zabawy i to w sposób kreatywny i pobudzający wyobraźnię. Piasek kinetyczny, skacząca plastelina, szalone masy przeczące prawom fizyki, a może kolorowe Play-mais? Każdy uczestnik urodzin znajdzie z pewnością coś dla siebie i wróci z nich z wykonaną przez siebie pracą. Dyplomy dla wszystkich!
 

Rodzice w tym czasie będą mogli odpocząć przy filiżance pysznej kawy (ciacho dla chętnych) lub po prostu odebrać dzieci o ustalonej porze.


Cena obejmuje :
-animatora (1 h )
-wynajem sali
-poczęstunek

-materiały

-dyplom

Cena 600 zł/ 10 os +40 zł za kolejne dziecko


Gdy ilość dzieci uczestniczących w imprezie urodzinowej przekracza 12 osób obowiązkowo drugi animator dla dzieci           ( koszt 70 zł).

 

                    

W Labolatorium Szalonego Naukowca

 

Coś dla ciekawych świata dzieciaków, które lubią mieszać, łączyć, przelewać. Niepowtarzalna okazja, by pod okiem animatora stworzyć własny wulkan, uciekającą przez palce masę czy swoją  prywatną tęczę!

 

Rodzice w tym czasie będą mogli odpocząć przy filiżance pysznej kawy (ciacho dla chętnych) lub po prostu odebrać dzieci o ustalonej porze.


Cena obejmuje :
- animatora (1 h )
- wynajem sali
- materiały do eksperymentów
- poczęstunek

- dyplomy

 

 

Cena 600 zł/ 10 os +40 zł za kolejne dziecko

Gdy ilość dzieci uczestniczących w imprezie urodzinowej przekracza 12 osób obowiązkowo drugi animator dla dzieci       ( koszt 70 zł).

          

Urodziny WOW

 

Zestaw, który  zawiera wszelkie elementy, składające się na pełne atrakcji przyjęcie urodzinowe, mianowicie:
- poczęstunek w wersji tradycyjnej lub fit (do wyboru),
- animatora prowadzącego urodziny z zabawami animacyjnymi,
- malowanie buziek,
- modelowanie baloników,
- kolorową piniatę ze słodyczami,
- tort urodzinowy z wybranym  bohateremz bajki,
- zaproszenia urodzinowe,
- prezenty -lizaki dla gości urodzinowych

Cena 800 zł/ 10 os +40 zł za kolejne dziecko
 

Rodzice w tym czasie będą mogli odpocząć przy filiżance pysznej kawy (ciacho dla chętnych) lub po prostu odebrać dzieci o ustalonej porze.


Gdy ilość dzieci uczestniczących w imprezie urodzinowej przekracza 12 osób obowiązkowo drugi animator dla dzieci      ( koszt 70 zł).

 

      

Spraw cudowny prezent swojemu dziecku! Już dziś zarezerwuj urodziny w Czterech Słoniach!

Zadzwoń pod numer telefonu 697 905 057 lub 697 905 011, napisz na nasz adres e-mail: biuro@pinezka.edu.pl, bądź wypełnij formularz kontaktowy. Odpowiemy na wszelkie nurtujące pytania oraz przedstawimy wycenę. Wpłać zaliczkę w naszej siedzibie lub na konto w mBanku: 11 1140 2004 0000 3302 7609 1409.

Pamiętaj, że Twoja rezerwacja terminu jest ważna przez trzy dni. Jeżeli po ich upływie nie wpłynie do nas wypełniony formularz i nie odnotujemy wpłaty zaliczki (minimum 50 zł), to rezerwacja przepadnie.

STUDIO EDUKACJI I ORGANIZACJI IMPREZ PINEZKA
ul. Struga 60
26-600 Radom