Sala Zabaw Cztery Słonie

Czeka na was dwupoziomowa konstrukcja zabawowa z trampoliną , basenem z kuleczkami i zjeżdżalnią. Jedyna taka w Radomiu przestrzeń dostosowana do Maluszków! Odnajdzie się w niej każdy maluch i starszak!

DLA DZIECI

Organizacja czasu wolnego dla dzieci

Dla Maluchów (0-3lat)
Na sali przygotowana została specjalna przestrzeń w pełni bezpieczna i przystosowana do młodszych dzieci. W tym miejscu rodzice z dziećmi mogą bawić się i doskonalić koordynację wzrokowo-ruchową.

W tej przestrzeni znajdziecie państwo:

-małą zjeżdzalnie
-kolorowe tunele
-jeździki auta
-jeździki motocykle
-dużą kuchnię w której znajduje się kolorowa zastawa, owoce i warzywa
-domek do zabawy
- bujaki jedno, dwu i trzyosobowe
-stanowisko Klocków KORBO
-stanowisko Klocków Play Mais
-stolik do kolorowania i rysowania
-stanowisko z puzzlami
-skrzynie z klockami
-skrzynie z zabawkami pluszowymi


Dla Starszaków (3-10lat)

Cała przestrzeń na naszej sali jest dostosowana specjalnie pod dzieci w każdym wieku,dla dzieci które są na tyle odważne aby samodzielnie przemierzać najbardziej skryte zakątki naszej sali przygotowaliśmy dodatkowe atrakcje i konstrukcję zabawową.
 

Dodatkowe atrakcje dla starszych dzieci:

-dwupoziomowa konstrukcja zabawowa
-basen wypełniony po brzegi koloowymi kulkami
-tory przeszkód wmontowane w całą konstrukcję
-duża trampolina
-duża skręcana zjeżdzalnia

 

 

DLA RODZICÓW

Pinezka Radom

Nasza Sala Zabaw jest podzielona na dwie części -jedną zabawową i drugą strefę Rodzica.

Tam każdy z Was może spokojnie usiąść wypić nieodpłatnie gorącą kawę lub herbatę, porozmawiać z koleżanką, sprawdzić pocztę czy poprostu odpocząć kiedy Wasze dzieci będą się bawić z naszymi animatorkami.
Obie strefy są przedzielone szybą co daje komfort dla rodziców (możliwośc podglądania dziecka przy jednoczesnym wygłuszeniu hałasów) oraz komforta dla dziecka (świadomość, że  rodzic cały czas jest obok).

Chcemy, aby nie tylko dzieci czuły się u nas komfortowo. Sala wyposażona jest w łazienkę i kuchnię oraz wygodne kanapy. Możecie zagotować wodę na mleko dla naszych najmłodszych gości, w spokojnym cichym miejscu nakarmić swoje dziecko. Toalety są wyposażone w nakładki dla młodszych.Nie brakuje również przewijaka.