Promocyjna cena półzimowiska! Tylko przy zapisie do końca grudnia płacicie 390zł! Rodzeństwo rabat na drugie gdziecko -10%

Informujemy, że od dnia 17.10.2017 ruszają zajęcia przedszkolne DZIELNY SMYK. Zapraszamy do zapisywania się. To najskuteczniejsze zajęcia ogólnorozwojowe w mieście! Więcej informacji w zakładce Zajęcia Dla Maluszków.

11 listopada 2017 w siedzibie Pinezki przy ul. 1905 roku 3f odbędzie się szkolenie ,,KRESKA, RYTM I KROPKA DLA DZIECI Z PRZEDSZKOLA i ŻŁOBKA". Szkolenie ma formę warsztatów dla wychowawców w żłobku i w przedszkolu, prezentujące formy pracy z Maluchem, rozwijające podstawowe umiejętności, a oparte o kropkę, kreskę i rytm w połączeniu z ruchem i muzyką. W programie: obrazy tematyczne, propozycje dekoracji do żłobka wykonanych wspólnie z maluchami, maluszkowa gimnastyka buzi i języka, masażyki pleców oraz działania wykorzystujące małe i duże powierzchnie, a także barwne i kontrastowe materiały. Szkolenie poprowadzi Elżbieta Furmańska. Zapisy pod numerem 698-730-047 oraz przez formularz zgłoszeniowy. Liczba miejsc ograniczona (grupa może liczyć maksymalnie 30 osób). Serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jesień-zima: Urodziny Książkowego Misia, Andrzejki, Mikołajki. Zapraszamy do zakładki "Dla Szkół i Przedszkoli"

RABAT DLA ZAPISUJĄCYCH SIĘ NA ZAJĘCIA! Dla wszystkich, którzy do końca października zapiszą się na zajęcia Logorytmiczne lub Kreatywne Maluchy od nas w prezencie dostaną 20% zniżki! Zajęcia już ruszyły. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zajęć!